Wpis z mikrobloga

#konfederacja #lgbt #4konserwy #bekazlewactwa
Rozumiem ze ten caly Michał Sz. mówi że jest kobieta. To w tym przypadku koleś powinien na basenie przebierać się razem z kobietami. W szkole na WF taka osoba również powinna przebierać się z dziewczynami. Powiedzmy że taka osoba jest dobra w sportcie powiedzmy w skoku w dal, to rozumiem ze powinna konkurować np. na olimpiadzie razem z kobietami ?
Przeciez to jest kur... absurd. Jak dla mnie koleś sobie beke robi i nigdy żadną kobieta nie będzie - ani zadnej terapi hormonalnej nie przejdzie.
  • 17
@Caminero: absurd jest wiekszy i brzmi jak pasta jezeli poznasz geneze "zmiany plci" xD Otóż Michał Sz. podkochiwal sie w w alternatywce ze stop bzdurom z ktora obecnie dziala. Na jego nieszczescie ona okazala sie byc lesbijka i go odrzucila. Wtedy postanowil, ze bedzie nazywal sie kobietą i mimo to, ze w co drugim zdaniu myli zaimki i mowi o sobie w formie meskoosobowej, mimo ze wyglada i ubiera sie jak
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caminero: to jest tak:
- WITAJCIE UDŹCOW!! (ja ich nie mam gdzie ugościć..)
- TAK,ADOPCJA DZIECI PRZEZ GEJOW! (nie chciałbym się sam wychowywać w takiej rodzinę, albo żeby moje dzieci do takiej trafiły)
- TAK TRANSPERSON GO GO! (punkt widzenia się zmienia gdy wspominamy że taki transboy będzie się przebierał z twoja córka na WFie)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caminero: Po niczym. Jeżeli ktoś będzie chciał z tobą rozmawiać to cię poprawi. Jak do Jana Pawła Drugiego powiedziałbys Karol albo do księdza proszę pana to tez byłby to nietakt, ale jakoś nikt nie szuka tutaj problemów

@ZaplutyKarzelReakcji: jak do Pana Prezydenta powiesz Andrzej, to też Cię poprawia XD
Albo chłopaki taka sytuacja:

-Katarzynko.. .Tzn, WYSOKI SĄDZIE XD a nie, misgenderuje, przepraszam panią, WYSOKO SĄDCZYNI! a czuje się pani obuplciowcem?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Caminero: taka osoba nigdy nie będzie biologiczna kobieta , czy ma problem czy nie, nie obchodzą mnie uczucia każdego jesnego spotkanego człowieka na mojej drodze, nie rozmyślam nad osobą która nie ma nogi czy idzie z dzieckiem z zespołem Downa, tak samo nie wiem czemu mam uważać gościa, nawet z obciętym pindolem za kobietę,? BEZ JAJ XD