Wpis z mikrobloga

@Blehndzior Mimo wszystko jeszcze Grabowski jako zmiennik Sadloka na tej grafice by siadł. Bardzo ciekawa kwestia kto będzie naszym bąbelkiem w tym sezonie, Szot wyglada naprawdę dobrze i moim zdaniem na prawego obrońcę by było ok, szczególnie ze Kuba pracuje w obronie dokąd ma siłę.
PS. Z tego co w necie pisali to Savić bardziej skrzydłowy niż środkowy.
@BigFeet z Grabowskiego nic raczej nie będzie. Nie uwzględnialbym go. Jeśli chodzi o Savica to ja się nie zdziwie jak Kuba zacznie grać za napastnikiem (z wiekiem szybkość spada, poza tym uwzględniając szklane miesnie Kuby powinien raczej unikać sprintow jeśli chce zagrać więcej niż 50% sezonu) a Savic będzie grać schodzącego do środka skrzydłowego :)
@przemmm No ja juz tu wlasnie kiedys pisałem, że Kuba lepiej żeby grał jako taki wolny elektron w srodku a skrzydła zostawić mniej kontuzjogennym grajkom i z tego co widzę to w takim układzie ten Savić i Yeboah sie powinni sprawdzić bo na filmikach z ich gry widać że obie nogi w obu przypadkach działają dobrze i nie są przyspawani do konkretnej strony boiska.
@BigFeet i dla mnie taki układ najbardziej optymalny. Kuba ma taką technikę i przegląd pola, że grając za skutecznym napastnikiem zrobi naprawdę sporo asyst. Zastanawia mnie tylko gdzie wcisnac młodzieżowca. Hoyo w parze z Janickim albo Klemensem to proszenie się worek bramek. Grabowski odpada. Najszybciej chyba Szot na prawej albo Pawłowski w parze z Basha/Zukowem. Przy Alonie i Beciraju Olo będzie grał raczej ostatnie 15-20min.

Nie zmienia to faktu, że jak jeszcze
@theperfectfool: na owoce z własnej akademii trzeba poczekać jeszcze przynajmniej ze 4 lata, a ceny kumatych młodzieżowców #!$%@?ło teraz w kosmos ( ͡° ʖ̯ ͡°) za kozaka z Polski w wieku 26-30 (poziom Starzyńskiego czy choćby Nalepy/Wolskiego/Furmana) lat też trzeba wyłożyć sporo siana, a dochodzi równie niemały kontrakt.
Cracovia poszła po rozum do głowy i nie mając akademii zaczęła szukać na zewnątrz. Czkawką tylko odbija im się
@theperfectfool ale jak spojrzysz, to da się praktycznie zbudować wyjściowa jedenastkę z Polaków :) nie będzie tragedii. Konieczne będą rotacje w składzie. Nie ma szans, abyśmy ciągle grali taka jedenastka. Obstawiam, że zawsze będzie ok 5 Polaków na placu gry:
GK

OP
OL
I conajmnien jeden Polak w pomocy - Kuba/Mak jak będą zdrowi

Do tego Pawłowski jako zmiennik za Bashe/Zukowa
I jak zostanie to Buksi jako zmiennik napastnika :)