Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką zabawę, że szukając dziewczyn na tinder, wyłapuje laski co sprzedają się za pośrednictwem insta albo snapa, bo tam głównie przekierowują by podać cennik.


Laski mają absurdalne zasady co do opłacania swoich usług, a to wszystko jest tak wykalkulowane, że szok. Gdy w trakcie rozmowy potwierdzi mi jedna czy druga, czy te" wszystko w cenie" to nawet to, że bym mógł nagrać kilka ujęć na snapa swojej dziewczynie, bo taki fetysz mamy. To potwierdzają, że jej to.rybka, byle czasem twarz zasłonić.


I wszystko ok, do czasu jak dorwą się do mego insta i obczają dokładniej konto, że jest naprawdę kobieta, że to żaden wymysl, że na biednego nie trafiło. Wtedy potrafi nagle cena np z 400 lecieć do 600 itd
Pazerne zdziry (19-23 lat)albo maja słabo z klientami albo tak kochają kasę :/
Obstawiam jednak to pierwsze, bo ZAWSZĘ odpisują w ciągu 10 min (max.) Ktoś zajęty zarobkiem nie jest tak dostępny( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rekordzistka chciala 3000 za noc, deska, ale własny kanał na YT ma. XD
Żadnej nigdy nie biorę, ale to daje mi obraz jak ogromna przepaść jest między kobietami 26-32, a 19-23. Młodsze często nadużywają skrajnych słów: WSZYSTKO, NAJLEPIEJ ALBO NiGDY.


#simp #tinder #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f31c6130010a81b084b44e3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
  • Odpowiedz