Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to że połowa ludzi których obserwuje w zeszłym miesiącu solidaryzowała się z czarnymi zza oceanu, a dziś gdy kraj leżący obok nich walczy o wolność każdy ma to w dupie
#bialorus
  • 53
  • Odpowiedz
@gubi48: obserwuje między innymi wszystkich posłów Razem I dużo takiego bardziej lewicowego niż centrowego lewactwa i o ile o sprawach związanych z wydarzeniami w USA były tylko lekkie przebąkiwania, tak o Białorusi piszą ciagle i mnóstwo, dziś na proteście lgbt w Poznaniu zachęcano by dołączyć się po nim na zgromadzenie w sprawie Białorusi, nwm w sumie kogo obserwujesz ale na pewno nie ludzi z lewa xd
  • Odpowiedz
@gubi48: bo Białoruś nie jest w modzie.
Nie wiem kogo ty obserwujesz ale radzę przestać bo nie warto.

A co do Białorusi odpowiedz brzmi kogo to obchodzi?
Ludzie mają wywalone w innych a im dalej tym
  • Odpowiedz
@gubi48: Cóż ja się solidaryzowałem z czarnymi, a teraz tym bardziej solidaryzuję się z Białorusinami. Mnie szczerze aż tak mocno nie interesuje kto konkretnie walczy. Dla mnie liczy się walka ludzi z władzą i zawsze popieram tych pierwszych.
  • Odpowiedz
solidaryzowała się z czarnymi zza ocean


@gubi48: nie z czarnymi za oceanu tylko zlodziejami, mordercami i wyzyskiwaczami ( ͡° ͜ʖ ͡°). A teraz sobie pomysl jaka bardzo zla opinie maja o zwyklych, normalnych obywatelach Bialorusi najwyrazniej
  • Odpowiedz