Wpis z mikrobloga

@stassma: zdefiniuj pojecie jedza, to ci powiem. Nie jestem agresywna, msciwa osoba. Po prostu stracilam zapal do zycia, do dbania o niego i nadskakiwania mu. Bo nigdy tego nie docenial, a tylko mnie krytykowal. Z czymkolwiek.

Ale ciekawa jestem opinii, kim jest jedza.
@stassma: traktowalam go bardzo dobrze. Serio. Wiem, ze to dziwnie brzmi, ale mial ze mna jak w niebie. Ja jestem z natury bardzo nastawiona pro na drugiego czlowiekabi na wspolprace, dostrzeganie pozytywow. A jego to strasznie irytuje. Wiec teraz pretensja, ze np. Nie chce mi sie jiz z nim rozmawiac, a o czym tu rozmawiac, jak zanim skoncze jedno zdanie, to on juz ppdniesiony glos i krytykanctwo. I w efekcie, on
@Biala_koldra a może jest coś co robisz i tak reaguje. Naprawdę może to być bardzo mała rzecz, którą on wynosi do wysokiej rangi i tak się zachowuje. Może sam stracił cel w życiu i brak mu radości. Często ludzie reagują gniewem kiedy sami są bezsilni. Przykro mi ze objawia się to w taki sposób do Ciebie, ale może on potrzebuje po prostu pomocy a nie "dobrego traktowania"