Wpis z mikrobloga

@dr_Batman: ja mówię o własnych doświadczeniach i doświadczeniach moich znajomych, którzy kupili od nich mieszkania. Nie mieli żadnych problemów, obsługa posprzedazowa też ok. Z każdym deweloperem zawsze wyskakują jakieś kwiatki, nie ma idealnych deweloperów.
  • Odpowiedz
@Juventino1897 Też mówię z doświadczenia znajomych ;) A tak poza balkonami to deweloperka jak deweloperka, cienkie ściany z kartonu, wentylacja niosąca dźwięki przez pół korytarza, dramatyczne rozkłady. No nie ma idealnych, dlatego na pytanie jakiego dewelopera się poleca, dużo osób odpowiada żadnego ;D
  • Odpowiedz
@Jakubaty: Zależy na czym Ci zależy.
Rafin - lepiej omijać
Atal - słaba obsługa i kiepskie nastawienie na klienta
Vantage - bardzo dobra obsługa, mieszkania solidne (taka dobra średnia półka)
Archicom - spoko wykonane mieszkania i części wspólne, ale architektura trochę paskudna w stosunku do ceny
DomDevelopment - podobno dużo zależy od inwestycji i wykonawcy
Lokum - solidnie i też średni półka
Robyg - podobnie do Vantage
  • Odpowiedz
@ghoulas: ja wybrałem Archicom bo chociaż z zewnątrz wszystkie ich budyneczki to ten sam biały kloc w szare paski, to rozkład był najlepszy ze wszystkiego co oglądałem. Pokoje w kształcie prostokątów, sypialnia zmieściła szafę 150x55cm, łóżko 140x200 i szafkę nocną, a w salonie anex jest w zdłuż pokoju (a nie w głębi) i ma okno, mimo że to nie jest mieszkanie narożne.

Ale fakt, bibe u somsiada z dołu trochę słychać
  • Odpowiedz