Wpis z mikrobloga

@Ysior: skoro nie masz na działce zabudowań, a chłop pisze o zabudowaniach to rozważ opcje pomyłki ze strony nadawcy.

Co do reszty, wpisze sobie immisje w google i poczytaj, później podejmij decyzje czy to, co wynika z treści ma sens
@Ysior jestem sołtysem.
Jestem radnym w gminie wiejskiej.
I wiem na 100 procent, że nawet wójt nie może właściciela zaniedbanej działki zmusić do jej uporządkowania ( jeśli tam jest tylko syf , wysoka trawa, haszcze i samosieje drzew).
A do dopiero sołtys.
@Internetowy_Archiwista
@nunu85
Z czego co się dowiedziałem od brata ciotecznego bo ostatnio to tam bylem z 10 lat temu :) to są jakieś suche trawy i drzewa porosły wysokości domu. I kurde jak bym miał w to inwestować to jednak trochę by wyszło, co prawda to parę arów ale jednak jak zawalone drzewkami i krzakami to dużo roboty.

Dziięki wielkie panowie za informację. Ogólnie nie jestem jakimś #!$%@? jak dostanę namiar na
@Ysior jestem sołtysem.

Jestem radnym w gminie wiejskiej.
I wiem na 100 procent, że nawet wójt nie może właściciela zaniedbanej działki zmusić do jej uporządkowania ( jeśli tam jest tylko syf , wysoka trawa, haszcze i samosieje drzew).
A do dopiero sołtys.

@nunu85 przeciez to jest w której ustawie zapisane ze złe utrzymanie, wylegarnia szkodnikow chorób itd po zgłoszeniu przez sąsiada gdzies tam musi zostac uporzadkowana przez wlasciciela albo z urzedu i