Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałam na portalu randkowym kilka lat starszego faceta, z którym świetnie układa się rozmowa i wiem, ze szuka czegoś poważnego. Kontakt jest od 2,5 miesiąca, 2 spotkania (odwolywalam ja kilka z nich), calowalismy się, dotykaliśmy.

Problem się pojawił, bo zrozumiałam, ze jest dla mnie plasterkiem po rozstaniu z #niebieskipasek. I po prostu doszło do mnie, że wygodnie mi jest w takiej relacji. Absolutnie nie chodzi o kwestie finansowe, tylko fizyczne i psychiczne. Daje mi dużo bliskości, wspiera mnie, dużo rozmawiamy. Nie chce to stracić, bo zajmuje mi eksa, poza tym bardzo się z nim polubiłam i cenię jako osobę.

Lepiej dalej wchodzić w tą relację? Czy lepiej proponować znajomosc, która już może nie wyjść?

#przyjaciel #zwiazki #gownowpis #tinder #badoo #sympatia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f313cd80010a81b084b4348
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
  • Odpowiedz
CharyzmatycznaKaryna: Myślisz o drugiej osobie, to odpowiedzialne i dorosłe! Ja problemy z partnerkami załatwiam poprzez szczerą rozmowę i bezpośrednie wyłożenie problemu - take or leave it. Szkoda mi czasu i staran na życie w niedomówieniach, szkoda mi by było sprzeniewierzyc czyjes zaangazowanie i nadzieje. Tego samego oczekuje od drugiej strony i zawsze to na poczatku komunikowalem. Dzieki szczerym relacjom partnerskim NIESAMOWICIE SIE ROZWINALEM. Jestes juz na takim etapie rozwoju, ze troszczysz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym zrezygnował. Co prawda to mężczyzna i możliwe że nawet jak go zostawisz za dwa miesiące to będzie szczęśliwy, że sobie poużywał ale sam 'skrzywdziłem' dwie kobiety w podobny sposób i jako, że mam trochę empatii to do tej pory mnie to trochę boli, były to naprawdę fajne kobiety ale od początku czułem, że szczęśliwego związku to z nimi nie stworzę a mimo to robiłem im nadzieję. Chciałem się
  • Odpowiedz