Wpis z mikrobloga

Jestem ustawiony na 17 na spotkanie z różową z badoo taka 5/10 w parku w wawie. Jednak mój wzrost chada zrobił swoje. Ja 193 ona 158.
Tak więc dzisiaj pierwszy raz od 24 lat dotknę cyca innego niż cyc mamy. Życzcie mi powodzenia
#przegryw #badoo #tinder
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yurakamisa: Na kolejnym spotkaniu zaproś ją na koncu do siebie. Przed propozycją wypij 3 pięćdziesiatki na szybko to odwaga Ci przyjdzie i ochota. Po wszystkim mozesz urwac kontakt i już z wiekszą pewnoscią siebie zdobywać kolejne doswiadczenie ;)
  • Odpowiedz
@Felixu: w wawie tym bardziej nikogo nie kojarzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fajnypierozek: nie no aż takim desperatem nie jestem w i w sumie po spotkaniu trochę zaczęło mnie to brzydzić
@Herato: coś tam gadała przed że widzi że jestem zestresowany tak jakby się prosiła o pocałunek. Ogólnie według mnie to ona się słabo całowała bo mnie obslinila ale może być to
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: pamietaj
Lepiej coś zrobić i poźniej żałować niż żalować,że nic sie nie zrobiło.

Trochę alko i twoje wszystkie wątpliwości znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki a i poźniej łatwiej sie tłumaczyć że nic nie pamietasz i sorki ale nie zsiskrzylo między wami ;)
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: kurła +20 kg to strasznie dużo.. Chociaż jak fajna z twarzy to pół bidy :p tak jak napisał @fajnypierozek na drugim spotkaniu masz pewne pukanko jak już w ślinę poleciałeś z nią. Myślę,że nawet możesz być jej trenerem personalnym..podobno przez seksy można spalić duże ilości kalorii i szybko zgubi zbędne kilogramy. Pozatym "w dużej dupie fajnie chlupie" :P
  • Odpowiedz