Wpis z mikrobloga

Nie zdziwiło was nigdy to że przez 50 lat niemcy nie obalili komuny? Że nikt się nie przywalił? Co jak co, ale pieprzenie że polsce się stabilna białoruś opłaca to bycie równoznaczne z byciem ruskim trollem albo debilem. Nie powinno się ich zostawiać samym sobie. Nas zostawiono i jaki był tych waszych mądrości efekt?

#konfederacja
#bialorus
#bosak
#4konserwy
#bekazlewactwa
  • 33
brak świadomości i ogaru geopolitycznego na tym portalu to rak, te cymbały pewnie myślą że chcę tam wysłać wojsko, z jednej strony tak można ale wasze małe pole widzenia świadczy o tym jak g0wnianymi politykami jesteście
@ediz4: a to ty, ten pisowski pajac co wmawiał dookoła że czechy mieli waldliwe testy na koronkę i że te testy są nic nie warte, kiedy ich ministerstwo wydało oświadczenie że testy były nieprawidłowo przeprowadzane, leć na czarną
jemu się chyba wydaje że możemy jeszcze rysować hasła motywacyjne by łukaszenka się przestraszył
co można zrobić;
wysłać wojsko
omówić plan działania
ugadać się z UE i sojusznikami
zbudować dialog
zbudować sojusze
dać w łapę
i tym podobne
wiecie czemu te trolle zadają tak tendencyjne pytania?
bo nie mam planu działania, bo nie jestem rządem, bo to nie ja ustalam detale

i w ten sposób 'udowadniają' że się mylę kiedy to co proponuje to po prostu fakty

to są polityczne trolle i próbują umniejszyć rozwiązania geopolityczne
@czywamsienudzi: Chyba @szurszur kiedyś dawał informacje jakie pieniadze moskwa ładuje w Białoruś i jest to chyba więcej niż UE nam wysyła:)
My byśmy musieli mieć jakiś fundusz "demokratyzacji" Białorusi i zbierać po kilkaset milionów euro rocznie na koncie żeby była zachętą na takie okazje jak teraz. Przez lata uzbierałoby się kilka miliardów, zwłaszcza jakby udało się wciągnąć pozostałe kraje regionu i UE.
A teraz to jesteśmy goli.
I wyobraź sobie ten