Wpis z mikrobloga

Po 3 latach dzielnej służby, odszedł dzisiaj rano spier#alając mi się ze schodów mój s8. Nie umar, ale wyświetlacz rozwalony xD
Szukam nowego, możecie mi coś doradzić?
- cena 2 - 2,5k (mogę dopłacić - o ile będzie tego wart)
- dioda powiadomień koniecznie, opaski nie chcę nosić a nie lubię co chwilę sprawdzać
- dobry aparat
- no i żeby nie był wielki
#telefony #pytanie
acidd - Po 3 latach dzielnej służby, odszedł dzisiaj rano spier#alając mi się ze scho...

źródło: comment_15970345753aCUZN0r01moHAS0obxz1L.jpg

Pobierz
  • 30
@buking: wiesz co? właśnie szukam i trafiłem właśnie na to na jakiejś stronie - w sumie nie głupie rozwiązanie :)

No to jakby co to nie musi mieć diody
@acidd: :( na każdy telefon w końcu przychodzi czas ;) dobrym patentem jest pełne etui typu książka zamykane np. na magnes, w czasie "lotu" nie otworzy się samo. Pytanko - czy w czasie 3-letniego użytkowania degradacja baterii była znacząca? Zauważyłeś duży spadek długości pracy? Znajomi sporo poopowiadali mi o tym, ale zawsze kolejna opinia osoby niezależnej będzie dobra, sam szukam teraz nowego telefonu..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: dopiero zauwazyle. Ze juz kupiles. Obadaj sobie zlaczke hdmi usbc do telefonu. Mozesz tel do monitora podlaczyc i korzystac jak z PC. Ja mam na to wszystko jeszcze geforce now, takze moge grac q gierki za pomoca telefonu, naprawde dobrze to dziala. Jedziesz gdzies na urlop to tylko tel bierzesz. Dwa, ze jak pojedziesz np do hotelu to zawsze do tv mozesz podlaczyc kablem i sobie pograsz czy cos. Taki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: s9+ za 1500 dostaniesz, swojego uzywanego sprzedalem pare dni temu za 1100 ;) s10+ tez bedzie w tych pieniadzach. Sam sie przesiadlem kiedys z s8 na s9+ i teraz na s20+, polecam wszystkie.