Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OjciecMateusz: Jest campiony bo jak go zostawisz to robi oro 1 v 1 z enemy topem. Gość każdy matchup gra idealnie. Oglądam jego streamy to widzę, że ma ogromne pojęcie o tej linii. Zresztą on nawet często potrafi 1 v 2 grac i ogrywać ludzi z palcem w dupie. Z drugiej strony ta kompozycja faworyzuje Kennena na tej linii. A jeśli dojdzie do teamfightów to te statystyki nie będą mieć znaczenia.
@MikiBomba: @Mega_Smieszek: @vvertoi: wyslijcie mi klip z jednym dobrym teamfightem Alphariego z tego splitu. Gosc jest overrated i jedzie na reputacji dobrego lanera. Ok, wygrywa wiekszosc laning phase'ów, ale poza tym jest useless. I mowienie ze jest top w LECu (przed Wunderem, Orome, Finnem, Kryzem czy Jenaxem) jest zartem, szczegolnie w obecnej mecie
@OjciecMateusz: według mnie to mid akurat dobrze gra. Przynajmniej w tej grze robił co mógł. OG przegrywają gry w pickach i makro według mnie. Teamfighty też mają kiepskie i positioning leży...
@Afrizo: Osobiście nie uważam, że jest najlepszym toplanerem ale na pewno nie jest problemem OG. Co do tf, to ciężko je rozgrywać bez drużyny. Nie chce mi się oglądać powtórek ale w mojej pamięci jest obraz tego, że przed każdym fightem jakieś #!$%@? pozycjonowanie zabijało Nukeducka.
@Afrizo: Co do tf i targetowania to problem całej drużyny bo jednak się komunikują i coś tak callują. No ale mniejsza z tym. Uprośćmy to do sytuacji, że "siła" drużyny jest niczym więcej jak po prostu sumą "siły" graczy, do playoffów jedzie 6 drużyn, wiemy już, że zabraknie wśród nich OG, nie powiesz mi chyba, że Alphari jest jednym z czterech najgorszych toplanerów w LECu, z tego z kolei bezpośrednio wynika,