Wpis z mikrobloga

Tak w ramach dalszych przemyśleń
Wyobraźcie to sobie. Jesteście prawicowym konserwatystą. Walczycie o to żeby inni ludzie nie mogli być szczęśliwi, bo psuje to wasz prosty porządek świata. Czy jest cos bardziej bezuzytecznego niż polski obrońca moralności skazany na porażkę? Trzeba przyznać, że jest w tym jakiś żałosny tragizm godny greckiej sztuki teatralnej :) Najgorsze jest to, że historia zapisze ich na swoich kartach nie jako wojowników normalności (a tak to sobie pewnie wyobrażają) tylko jako kompletnie zbędny i nieudolny hamulec zmian, które są nie tylko nieuniknione, ale też po prostu logiczne i potrzebne. Współczuję i jednocześnie zachęcam osoby anty lgbt do edukacji i głębszej refleksji nad rzeczywistością, w której żyjemy :*
#lgbt #neuropa #urojeniaprawaloidalne #przemyslenia
  • 4
@Jack_Doe-Boy Też nigdy nie byłem w stanie tego zrozumieć. Na logikę - po co w ogóle poświęcać tyle czasu i środków na coś, co prędzej czy później się stanie i nikt od tego nie ucieknie? Albo zadajmy sobie bardziej konkretne pytanie. Tak na serio. Czy opór przed zmianami, tzn. konserwatyzm, kiedykolwiek przyniósł światu cokolwiek dobrego?
@greedy_critic: dobra typie jakie to ma znaczenie i co to niby ma mi udowodnić? Że ludzie robi #!$%@? rzeczy pod wpływem emocji? No to tak, fakt, i z lewej i z prawej strony. Niestety walka toczy sie o coś innego niż przerzucanie sie filmikami pod tytułem "ale oni tez robia zle"