Wpis z mikrobloga

Mirki co myślicie o zmianie ryzena 1700 na 3600? Wydajność wielordzeniowa podobna, ale jednak 3600 w większości gier i aplikacji ma dużo lepsze wyniki.

Zmiana nie wiele mi da bo mam gtxa 1060, ale tak myślę że za kilka lat może być ciężko sprzedać tego 1700. Tak to bym teraz się go pozbył, trochę dopłacił i miał spokój na kilka lat bo to już max co mogę wycisnąć z mojej płyty b350 (zapowiadają że ryzeny 4000 nie będą wspierane na b350).
#pcmasterrace #komputery #zakupy #pytanie #heheszki
  • 19
a za 2-3 będzie ryzen 5000 czy intel 12 generacji który będzie gwałcił 3600 w każdą mańk


@Harmideron: tak jak 10900K w 1440p w większości tytułów nie odstaje 5% od taniego 3600? Widziałem dziesiątki takich porównań ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do gier większe znaczenie ma karta, procesory nawet ze średniej półki dają radę
@DonnieDarko hmm tez czasem mam dziwne lagowanie myszki i zazwyczaj zaraz sam sie resetuje. Czasem 3x dziennie a czasem miesiac nic sie nie dzieje. Teraz jak o tym napisales to mysle że tez moze byc wina ramu. Udało Ci sie coś zrobić żeby działał na innych ustawieniach niz xmp(na ryzemie 1700)?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopowynoob: ja miałem na płycie Aorus 450 Elite,która miała starszy bios. Później wymieniłem na taką samą ale już z nowszym biosem,który właśnie obsługiwał serie 3000 i wtedy tego problemu już w sumie nie bylo. Ale też na tej płycie długo na nim nie siedziałem bo mi padł i właśnie czekam co mi powiedzą na gwarancji xd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopowynoob: w płycie karta sieciowa się zjarala i ogólnie później też padła i też jest na gwarancji xd ale potrzebowałem na szybko kompa to kupiłem nowa xd Gdyby nie to to bym nie zmieniał procesora xd nie widzę żadnej różnicy xd