Wpis z mikrobloga

Moje stanowisko w sprawie LGBT (pierwsze i ostatnie). Ludziom odpier.... tak jakby rok 2020 nie był jeszcze wystarczająco beznadziejny i trzeba tworzyć kolejne konflikty i prowokacje. Na szczęście są jeszcze trzeźwo myślący homoseksualiści i takich lubię i szanuje i wrzucam przyklad takiej osoby ktora dosadnie i dobrze prawi. Tolerancja tolerancja ale również i ona ma swoje granice i środowisko LGBT uporczywie próbuje ta granice przesuwać i sprawdza na ile jeszcze moze sobie pozwolić. Nie ustawie sobie tęczowej ramki na profilu na FB tak samo jak nie ustawiłem sobie czarnego okienka kiedy modne było wspieranie BLM. Osoby które poczuły się teraz urażone mogą mnie teraz nazwać homofobem i prawakiem i dodać na czarna listę (nie mam nic przeciwko, tak samo jak nie mam nic przeciwko przedstawicielom innych orientacji seksualnych o ile nie próbują one narzucać mi swojej odmienności. Spijcie sobie z kim chcecie w swoich sypialniach (wykluczając dzieci) o ile nie robicie tego publicznie i nie wymagacie od innych rozumienia tego. Ja wam nie wciskam tego ze jestem heteroseksualny, nie odczuwam potrzeby odnoszenia się z tym i nie zmuszam nikogo by to rozumiał czy akceptował. Please humanity. Grow the fcuk up bo to aż żenujące kiedy się to ogląda z boku te wszystkie margoty i inne rafalale. Prowokacjami które ostatnio organizujecie szanowni LGBTowcy nie zyskacie szacunku i nie będziecie tolerowani, wręcz przeciwnie i sami sobie na to pracujecie. Dziękuje za uwagę.

#oswiadczenie #namarincontent #lgbt
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Namarin:

Ja wam nie wciskam tego ze jestem heteroseksualny, nie odczuwam potrzeby odnoszenia się z tym

Mam nadzieję że faktycznie trzymasz się tego postanowenia. Nigdy się nie ożeniłeś i nie ożenisz, jak masz/będziesz miał dzieci, to będzies udawał, że to nie twoje, a kobietę swojego życia traktujesz poblicznie jak koleżankę i nigdy nawet nie trzymałeś ją za rękę np. w parku.

nie zmuszam nikogo by to rozumiał czy akceptował.


No popatrz
@Ekspert_od_niczego:

Mam nadzieję że faktycznie trzymasz się tego postanowenia. Nigdy się nie ożeniłeś i nie ożenisz, jak masz/będziesz miał dzieci, to będzies udawał, że to nie twoje, a kobietę swojego życia traktujesz publicznie jak koleżankę i nigdy nawet nie trzymałeś ją za rękę np. w parku.


1. Nie mam zony i nie planuje jej miec, nie planuje tez zakładać rodziny, zresztą nawet jeśli cos się w tej kwesti zmieni i tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Namarin:

chociaż widząc co się dzieje to i tak znajdzie się jakiś oburzony LGBTowiec któremu nie spodoba się ze mam dzieci i zone

xD Piękny chochoł. Był kiedykolwiek taki przypadek? Ale nie bądź hipokrytą. Skoro wszyscy mają ukrywać swoją orientację, to ty też. Albo nie będziesz miał żony i wyprzesz się własnych dzieci albo będziesz hipokrytą, który afiszuje się swoją orientacją, zabraniając tego innym.

Poza tym porównujesz trzymanie za rękę z
@Ekspert_od_niczego:

Gdzieś ty widział w Polsce takie przypadki?


Kierwa nigdzie :D wymyśliłem to sobie, ty poważnie pytasz? czy próbujesz udawać głupiego i zaklinać rzeczywistość?

A szkoda marnować czas, ty żyjesz w jakimś innym wymiarze, puszcze ci wiązankę bo szkoda mi czasu na bezowocne konwersacje z ludźmi o wypranym mózgu.


Homo Sapiens 10 000 lat temu:
- brak zasad moralnych
- brak struktur państwowych
- brak instytucji małżeństwa
- ruchanie się z
Pobierz
źródło: comment_1596979279RRawQCyAAtZjjn65Tk4iDQ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Namarin:

Kierwa nigdzie :D wymyśliłem to sobie, ty poważnie pytasz? czy próbujesz udawać głupiego i zaklinać rzeczywistość?

To co trolujesz? Przecież doskonale wiem, że wymyśliłeś, bo nigdy u nas nie było nic podobnego.

A szkoda marnować czas, ty żyjesz w jakimś innym wymiarze, puszcze ci wiązankę bo szkoda mi czasu na bezowocne konwersacje z ludźmi o wypranym mózgu.


Masz rozdwojenie jaźni, że piszesz do siebie? To ty twierdzisz, że jakiejś osobi
Szkoda, że jak widzisz osobę o innych poglądach, od razu stwierdzasz, że to ona ma wyprany mózg


@Ekspert_od_niczego: Szkoda ze nie zrozumiales tego, ze swoje stwierdzenie oparlem na twoich wypowiedziach ktore tu piszesz.

No ale coz.

przyklad z prowokacja masz na zdjeciach. Nick w sumie tez masz adekwatny :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Namarin: Jakich wypowiedziach? Że żadna osoba LGBT nie ma nic do twojej ewentualnej żony i dzieci? Jak uważasz, że jakies zjawisko istnieje, to ty je powinieneś udowodnić. A zdjęcia to tak - trzy u góry nie są z marszu równości (w dwóch po prawej nawet nie wiadomo, czy to osoby homo i tylko jedno po prawej jest z Polski), tęczowa Maryja to odpowiedź na prowokację płockiego kościoła, a cipkomaryjka to pomysł