Wpis z mikrobloga

Jechałem wczoraj po zmroku drogą S3 i kilka razy podczas wyprzedzania podjeżdżał mi pod zderzak jakiś baran i mrugał długimi (zaznaczam, że jest noc) niczym stroboskopem. Jak ktoś nie ma doświadczenia na naszych drogach lub jest świeżym kierowcą to może spanikować i zrobić coś głupiego w takiej sytuacji. Co ci debile mają w głowach i jakie procesy myślowe muszą tam zachodzić... Drogowy bandytyzm.
#zalesie #motoryzacja #podroze #polskiedrogi
  • 7
  • Odpowiedz
@cebulaboczek: Jak masz nadwozie typu sedan to polecam opróżnić bagażnik aby nic nie wyleciało, zrobić na sprężynach aby odskoczył w chwili otworzenia z wewnątrz pojazdu, wystarczy folia która odbija światło i cyk, debil oślepiony, prawdopodobnie odechce mu się takich zabaw. Miałem taką folie w kombiaku(przypadkiem założyłem i zapomniałem o tym jadąc w trase), ilu debili się pruło do mnie, że oślepiam ich jak migają długimi to szok.
  • Odpowiedz
Jak masz nadwozie typu sedan to polecam opróżnić bagażnik aby nic nie wyleciało, zrobić na sprężynach aby odskoczył w chwili otworzenia z wewnątrz pojazdu, wystarczy folia która odbija światło i cyk, debil oślepiony, prawdopodobnie odechce mu się takich zabaw. Miałem taką folie w kombiaku(przypadkiem założyłem i zapomniałem o tym jadąc w trase), ilu debili się pruło do mnie, że oślepiam ich jak migają długimi to szok.


@Menefe: Taaa, a sprężyny
  • Odpowiedz