Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabeli, orientuje się ktoś czy skarbówka szybko, skutecznie i poważnie dobiera się "handlarzykom" aut do dupy? Szczególnie tym, którzy nie prowadzą takiej działalności? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam bo mam typowego "somsiada", który wyszedł z pierdla i postanowił być cwany obracająca autami bez żadnej działalności, odprowadzania podatków etc. Może bym mu odpuścił, gdyby #!$%@? nie zastawiał tymi gruzami na handel parkingu zmuszając mnie do szukania miejsca z dala od domu. Jeszcze bezczelnie się chwaląc, że niedługo przyprowadzi kolejne.
Nie chciałem iść w gówniarskie wybryki typu opony, znikające tablice, tylko jak prawdziwy i co ważniejsze dumny polak wykorzystać kartę "uprzejmie donoszę, iż".( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytam was czy lepiej pisać e-mail, dorzucić zdjęcia aut, dane osobowe etc. czy dzwonić do nich na bezpłatną infolinie? Zależy mi na skuteczności, oczyszczeniu parkingu i co ważne... Trzasku jego pękającej dupy z bólu wywołanym skarbówką. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spokojnie, zarządcy parkingu (spółdzielni), też zgłoszę, że ostatnio to 90% aut zaparkowanych tam nie należy do mieszkańców.

#patologiazmiasta #somsiad #polak #skarbowka #samochody #pytanie
  • 10
a szybko, skutecznie i poważnie dobiera się "handlarzykom" aut do dupy? Szczególnie tym, którzy nie prowadzą takiej działalności? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam bo mam typowego "somsiada", który wyszedł z pierdla i postanowił być cwany obracająca autami bez żadnej działalności, odprowadzania podatków etc. Może bym mu odpuścił, gdyby #!$%@? nie zastawiał tymi gruzami na handel parkingu zmuszając mnie do szukania miejsca z dala od domu. Jeszcze bezczelnie się
@Mortadelajestkluczem: Wiesz, mu bardziej bliżej do gangu Olsena, skoro wpadł już za handlowanie prochami w własnym domu etc. Mistrzem zbrodni, ani dedukcji też nie jest, skoro nie widzi, że czarni znowu mają go na oku za handel ruskimi fajkami i... Prochami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skarbówka może przyśpieszy jego powrót do naturalnego środowiska. Osobiście twierdzę, że to nieludzkie trzymać dzikie zwierzę w nienaturalnych warunkach, jakimi jest cywilizacja
@Dejwi996: @Mortadelajestkluczem: Sąsiad ponoć "usłyszał od innych sąsiadów" jak mówiłem narzeczonej, że ukrócę #!$%@? przez skarbówkę, to już wczoraj wieczorem zabrał auta i kazał przekazać ( przez sąsiadów z domu obok – taki hardy xDDD ), że już nie będzie stawiał na parkingu. Byleby nie mieszać w to skarbówki bo on ma i tak dość problemów, bo "zarządcy" też już się przywalili do niego, że są skargi o utrudnianie życia