Wpis z mikrobloga

@meemphis11: @adam42781: @dailykrypto: Tyburski to pusty dzban, który między innymi kwestionuje istnienie koronawirusa i twierdzi, że u niego w mieście nikt maseczek nie nosi ALE jakby nie patrzeć Don Kasjo przejął sporą część widzów Rafonixa, Medusy, Magicala i wszystkich innych raków z YT, którzy przestali streamowac.
Chłop trafił w dobrym momencie na YT i faktycznie większość jego widzów to dzieciaki, które w obserwowanych mają też np Blowka, Friza i
@xxTymczasoweKontoxx: wiem, bo miałem z gościem spinę, bo prowadzę na instagramie konto o korona wirusie:) Tryburski nagrywał do mnie audio, w których brzmiał jak sfrustrowany dwunastolatek, taki poziom wypowiedzi i argumentacji. Poza tym wydawał się mocno przećpany na tych nagraniach :)
@dailykrypto: czy ćpa i chleje to nie wiem, ale ostatnio coś gadał, że ma prolaktyne i progesteron ponad normę.
Nie jest to normalne u faceta - więc albo bierze sterydy (głównie deka albo npp) albo bierze leki przeciwdepresyjne. W obu przypadkach może się zachowywać jak zyeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)