Wpis z mikrobloga

@dyzmund: wstyd, że tacy ludzie jak Jarosław Zalewski, dorośli, mający na pewno rodzinę a być może nawet żonę i dzieci służą i ulegają grubemu socjopacie z Bielska i są na jego każde zawołanie. Dorosły mężczyzna a jest tylko kukiełka oblecha. Wstydź się Jarku, zamiast @Tofik198 powinieneś być @Tołdi198
#kononowicz #patostreamy
  • 19
  • Odpowiedz
@Mam-na-imie-Porucznik: Dodatkowo uparcie temu zaprzeczaja xDDDDDDD A weryfikacja przyszła dzisiaj, gdy potęga warmii troszkę głośniej na niego warkła, ten ogonek szybciutko podkulił i tylko co jakiś czas cichutko próbował knura do pozdrowień przekonać xDDDDDDD Wspaniałe przedstawienie, nie zapomnę go długo xDDDD
  • Odpowiedz
@Tofik198: No bardzo ci zazdroszczę siedzenia w burdelniku i #!$%@? głupot z ćpiącym degeneratem i mitomanem któremu w głowie gra znany i lubiany zespół... xDDDDD

Jesteś niemożliwy...
  • Odpowiedz
@Tofik198: Dołożyłeś troszkę kupki do tego, co musiałeś posprzątać knurowi z podwórka? xDDD

Nie mam przyjemności rozmawiania z ludzmi umysłowo chorymi i ich parobkami. Nie znajduję w tym "frajdy", wiec nie musisz się tak bać- nie planuję w najbliższym czasie odwiedzać ściany wschodniej... Wystarczy mi pośmianie się z takich osób jak ty i tobie podobni. A potem wracam do swojego normalnego i spokojnego życia.

Ale dziękuję za zaproszenie. A szkołę
  • Odpowiedz
@Tofik198: Nie pierwszy i nie ostatni tak myśli że jest nie do #!$%@?, historia "redaktorów" szkolnej pokazuje co się z tobą będzie działo, a dobrze wiemy że historia lubi się powtarzać. To że konon cię #!$%@? jest tak pewne jak to że w nocy jest ciemno, jest to tylko kwestia czasu. Zresztą co my możemy wiedzieć, my tam nie chodzimy i nie siedzimy na tej melinie, my tylko to oglądamy
  • Odpowiedz