Wpis z mikrobloga

Po lewej homoseksualista, któremu należy się szacunek, akceptacja jego odmienności oraz święty spokój.


@Basiura89: dlaczego temu pierwszemu to się należy, a każdemu innemu nie? Dlaczego osoby homoseksualne, które zasłużyły bardziej na akceptacje to osoby, które trzymają swoje życie prywatne w tajemnicy?
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: w tajemnicy? Powiedział o tym w wywiadzie otwarcie wiele wiele lat temu. Z resztą nie on jedyny. Jest wiele takich osób, które starają się normalnie żyć, a takie organizacje jak LGBT obrzydzają społeczeństwu odmienność seksualną i działają na ich niekorzyść, tworząc obraz zboczonego oszołomstwa, indoktrynującego dzieci
  • Odpowiedz
Powiedział o tym w wywiadzie otwarcie wiele wiele lat temu


@Basiura89: i ze swoim partnerem nigdzie się nie pokazuje. Nikt nie wie jak on wygląda. Powiedział tylko że jest gejem.

poza tym, łóżko powinno zostawać w sypialni, a nie być wywlekane na ulicę. Zachowanie prywatności dotyczyć powinno każdego


@Basiura89: rozumiem, że twoi współpracownicy nie wiedzą jak wygląda Twoja żona, ani nie pokazujesz się z nią publicznie? Bo takiego Barbasiewicza to
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: to, że nie pokazuje partnera jest jego decyzją. Zobacz ilu homoseksualistów pokazuje. Miałem w podstawówce nauczycielkę, która potem uczyła mnie również w średniej szkole. Bardzo w porządku. Na wesele jednego z nauczycieli przyszła ze swoją partnerką. Nikt nie robił afery.
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: bo małżeństwo to mąż i żona, a dziecko aby się prawidłowo rozwijać potrzebuje wzorców i opieki od obojga rodziców. W innym wypadku będzie narażone na zaburzenia psychiczne. Żeby było jasne, jestem za związkami partnerskimi.
  • Odpowiedz
@ScapularNotch: Konstytucja nie zakazuje. Na dodatek PiS, KO i Lewica mają ponad 307 posłów i mogę zmienić konstytucje w tej kwestii.

bo małżeństwo to mąż i żona


@Basiura89: na zachodzie zmieniono definicję tego słowa i nikomu nic się nie stało.

a dziecko aby się prawidłowo rozwijać potrzebuje wzorców i opieki od obojga rodziców


@Basiura89: dlatego samotnym rodzicom odbieramy dzieci oraz zakazujemy rozwodów? Po drugie istnieje szereg badań, które mówią,
  • Odpowiedz