Wpis z mikrobloga

@LadniePieknie: W areszcie nie ma cel pojedynczych o ile dobrze pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°) @kondziu96: Ten typ który udaje kobietę jest obrzydliwy i zdegenerowany, a fakt że idzie do aresztu gdzie będzie siedział z mężczyznami jest dość śmieszny zważając na jego urojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc można rzec że to życie napisało ten żart.
  • Odpowiedz
  • 1
@Schwarzenberger jakby still żart to żart jak się śmiejemy z papieża to bawi jak z tego typa co go naćpanego policja usmażyła paralizatorem to też dlatego serio nie bierzmy do siebie takich rzeczy imo. Rozumiem że to może powodować ból dla osób które szanują bądź lubią daną osobę ale ukazując to pokazuje się że szykany działają i tylko sprawia się przyjemność
  • Odpowiedz
@KrzY: możesz mi wytłumaczyć jak życzenie komuś gwałtu ma być żartem? to że brainlety czerpią przyjemność ze zwracania im uwagi na ich ubytki umysłowe to nie znaczy, że mamy siedzieć z tego powodu cicho
  • Odpowiedz
  • 0
@Schwarzenberger widzisz dla nich to żart który cię zabolał i to już mogło dać im przyjemność nie wiem może to brzmi źle że chce dać im przyzwolenie ale proszę mnie nie wrzucać do jednego worka z którąś opcją polityczną
  • Odpowiedz
żarty z gwałtu, widzę że wyżyny prawackiego humoru, tfu


@Schwarzenberger: gdzie tu widzisz żarty z gwałtu? Że jak kobieta to od razu z gwałtem ci się kojarzy?
W tej scenie z filmu też nic z gwałtu nie było, więc skąd gwałt ci przyszedł do głowy?
twoja podświadomość jest chora.
  • Odpowiedz