Wpis z mikrobloga

@ajuto00 zgromadzenie było nielegalne, tak samo.jak.utrudnianie pracy policji. Odwrócę Ci sytuację: skini pobili kogoś na marszu LPG. Policja przyjeżdża zgarnąć na dołek najbardziej agresywnego. Inni skini stoją i przeszkadzają policji w ich pracy blokując przejazd radiowozu/przejście do zatrzymanego. Tak nie można się zachowywać i są na to odpowiednie przepisy.
@xionze nie wiem czy wiesz, ale właśnie Pana Margot zamykają między innymi za pobicie i zdewastowanie samochodu. Został nagrany na kamerze, bo idiotą zrobił to centralnie przed nią.
Poza tym Twój argument niczego nie udowadnia, nie popisałeś się. Trochę jak pirat drogowy, który narzeka że drogówka go złapała, a pieniądze to on im w podatkach płaci i powinni się zająć prawdziwymi przestepcami, a nie wlepianiem mandatów XD
@BurzaGrzybStrusJaja: areszt za pobicie i dewastacje auta? Żeby stosować areszt muszą byś stosowne przesłanki a ty mi tu opowiadasz że kamera nagrała? To po co ten areszt? Pokazówka żeby nie podskakiwać bo wadza cie załatwi
@xionze gdyby to Ciebie pobili, urwali lusterko, ukradli rejestrację i przebili opony w samochodzie śpiewał byś inaczej :)
Przede wszystkim tymczasowe aresztowanie należy stosować w celu zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania, a wyjątkowo także w celu zapobiegnięcia popełnieniu przez oskarżonego nowego, ciężkiego przestępstwa.
@xionze no i jeśli zrobił coś złego to powinien za to odpowiadać, bez wyjątku. W Polsce prawo to szmata do wycierania sobie mordy to fakt. Jednak nie wiem jak aktualna sytuacja ma się do Jackiewicza. To się powinno chyba nagłaśniać tą sprawę, a nie bić jakiegoś aktywistę i skakać po radiowozach :D
@BurzaGrzybStrusJaja: Sytuacja ma sie tak że jak jesteś swój to cie chronią, jak nie jesteś to cie zgnoją i walcem przejadą. I tak jest niezależnie kto aktualnie żeruje przy korycie. Ja nie bronie tej Margot czy jak ona sie tam nazywa, kara powinna być ale areszt tymczasowy to typowa pokazówka. Jak mnie pobiło paru patologów to gliniarze robili wszystko żeby mnie spławić, a potem tamci goście dostali dozór i sie śmiali