Wpis z mikrobloga

@CyfrowyD: Nie popieram rzucenia sie na ta furgonetke, napasci na kierowce, ale gdyby chłop nie jezdził i nie rozpowszechniał bzdur i homofobicznych tresci to by taka sytuacja nie miała miejsca, nie mam zamiaru usprawiedliwiac nikogo, ale cos z czegos gdzieś sie rodzi, nikt nie postanowił #!$%@? tablicy rejestracyjnej dla kaprysu
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: chyba tez stad pojde bo hipokryzja tu jest ogromna, daleko szukac nie trzeba, jak nie chieli upiec ciasta dla gejów bo lgbt to było dobrze, bo ma takie prawo, bo poglądy, ale jak bank nie dał krzysiowi kredytu to faszyzm lewacki XD
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: W ten sam sposób można usprawiedliwiać pobicia LGBT: Gdyby siedzieli w domach i się nie obnosili ze swoją seksualnością to nikt by ich nie ruszał. Nie mam zamiaru usprawiedliwiać tego, ale coś z czegoś gdzieś się rodzi. Nikt nie postanowił #!$%@?ć homoseksualiście dla kaprysu.

Dlatego pisałem, że prawica i lewica ma identyczne podejście do siebie tylko się zmienia kilka informacji i kolor ubrań. Jest mnóstwo sposobów na walkę z
  • Odpowiedz