Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 122
Napisałem komentarz we wpisie @HrabiaTruposz - napisałem mniej więcej że to o czym pisze to homoseksualizm zastępczy który obecnie w więzieniu nie jest tolerowany. Obecnie po prostu wstawiają TV na kącik sanitarny.
Cwelenie to kara i nie jest wiązana z zachowaniem homoseksualnym. Ale przecież Michał to kobieta więc powinien lubić takie zabawy.

Zapytałem w takim razie kto to jest Michał. Czy to lesbijka z penisem, czy o co chodzi, jak go identyfikować? Efekt? Komentarz skasowany bo zbyt trudny do wyjaśnienia.

Taki obraz wasz #neuropa - macie cokolwiek do dodania szczekaczki? @Soojin21 @Nox_ @anonimek123456 do nogi, raz, meldować natychmiast. Były konsultacje na discordzie?

Teraz widzę komentarz skasowany przez moderatora. Nie mam go w zgłoszeniach wymoderowanych.

Taki obraz wasz neuropki.
#4konserwy #lgbt
login-jest-zajety - Napisałem komentarz we wpisie @HrabiaTruposz - napisałem mniej wi...

źródło: comment_1596847118y5kPgYaIgZBr6PUCw5qOM8.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@login-jest-zajety: miło mi że próbujesz mnie obrazić używając złych zaimków XDDDDD ale zaimki mi są totalnie obojętne ()

W artykule, który podałeś nie ma nic o "homoseksualizmie zastępczym"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mamy nawet Discordy z kontaktami do moderacji, czasami Białek wbija z rogalami na obiady czwartkowe
  • Odpowiedz