Wpis z mikrobloga

#depresja #narkotykizawszespoko
https://zapodaj.net/5594a6577863b.jpg.html
Lekarze wgl nie slichaja moich problempw,mieszkam w uk. Te tabletki to 1/10tego co mam. Tylko mnoe uzalezniaja. Mam plan wrocic do psychiatryka lib sie odpalic (zabic)bezbolesnie. Straciilem kobiete po 6latach, wdpmu mam patole,moja famili mnie nie nienawidzi, wyeobili sobie zdanie... sory ze tu pisE ale bie wiem co rovic.jesli jutro nie bd wpisu do 18 postawxie swieczke. Trzymajcie sie.....
  • 10
No rano ocYeiscie awantura i stary mnie #!$%@? chaty xd mialemnie nie brac tapsow. Wyszlo jak wyszlo.dalej walcze. Basdzcie silni...(wiem latwo mowic) pzdr
@morgiel: ale garda do gory i walcze. Mam 24 lata ile mozna znosic takie gowno.... znajomemu.bo nie nialem komu sie wygadac jak to uslyszal, a powiedzialem troche wiecej jak wam to pomimo sam patola, kryminaly itp to nie uwierzyl chlop
Na szczescie przed smiercia doslownie dzien przed kolega powiedzial mi jedno, jak chcesz zyc z klasa, to sie zabij z klasa. Mam taka recepture ze #!$%@? ( NIE PODAM), zasypiasz, zero cierpienia i sie nie budzisz, tyle. TYLKO ZOSTAJE Z TYM WSystkim JEDNA OSOBA TWOJA MAMA. To mnie TYLKO blokuje....