Wpis z mikrobloga

Hello Wykop. Jestem z wami od 11 lat. Przez ten czas głównie byłem obserwatorem, może nawet, idąc za Tokarczuk - czułym obserwatorem. Czasem siedziałem na nocnym mirko i czekałem tylko na nieotagowane, oczywiście, wpisy poranionych życiem ludzi chcących się wygadać. Lubiłem te nocne, bardzo ludzkie rozmowy.

A ten przydługi wstęp jest po to, bo zazwyczaj nie mówiłem nic o sobie. Tylko wchłanianiem cudze historie. Pewnie dlatego wybrałem zawód aktora. Żyjesz życiem innych, nie do końca swoim. I piękne to i straszne, ale raczej piękne :). Przynajmniej tak staram się o tym myśleć.

No więc żeby dać się poznać, stwierdziłem, że podzielę się czymś na wzór teatralnego dema, gdzie moglibyście w pare minut zobaczyć co robiłem, jak robiłem, o czym „grałem”.

Może trafi się tu nawet jakiś pan albo pani reżyser albo dramaturg, który stwierdzi „stary, kogos takiego szukałem!”. Ale szansa że to się wydarzy na nocnym mirko jest chyba niższa niż w lotto, więc traktujcie to z przymrużeniem oka :).

Nie przedłużając, zostawiam linka. Miłego dnia!

#dziendobry #teatr
suchanice - Hello Wykop. Jestem z wami od 11 lat. Przez ten czas głównie byłem obserw...