Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do tych co przesli na PS4 - warto kupić, jeśli w grze szukam eksploracji, odkrywania dawnych historii sprzed apokalipsy? Coś jak 1 nowy tomb rider, gdzie przeszukiwalismy nazistowskie ruiny odkrywając historię niemieckiej wyprawy na wyspę czy w 2 sowieckiego obozu?

Specjalnie nie oglądałem żadnych trailerów, żeby nie psuć sobie gry i nie wiem czy cała gra to bieganie po dżungli/lesie/stepie bijąc dinozaury czy jest też eksploracja i odkrywanie ciekawej historii? Wiem, że podobno fabuła i dialogi ssą...
#horizonzerodawn
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo397: Ja się wciągnąłem w ten świat i historię która opowiada samo otoczenie które zwiedzamy, podobały mi się strasznie 'widokówki' i wszelkie listy czy nagrania znajdowane po drodze. Gdzie zwykle mam bardzo mocno w nosie tego typu content.

Ogółem fabuła sama w sobie jak już się rozkręciła to mi się podobała, tak w okolicy połowy gry się naprawdę wkręciłem w ten świat i historię. Przez pierwszy początek mnie męczyła.

Walka łukiem
@pablo397: Fabułę oceniam jako genialną, głównie dlatego że trafiła w moje klimat ale odkrywanie historii jest świetne, krok po kroczku dowiadujesz się więcej, sama podróż i obserwowanie świata daje trochę do myślenia, co to za czasy, miejsce itd.

I za co ogromny plus, pięknie to wszystko się składa na koniec, a ktoś by pewnie powiedział, że nie da się logicznie wytłumaczyć, że ludzie z dzidami walczą z mechanicznymi dinozaurami.

Pamiętam, że