Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy polska policja robi pułapki na odbiorców #narkotykizawszespoko przy paczkomatach #inpost ? Jak wygląda #prawo - czy osoba odbierająca może stwierdzić że to nie jej paczka?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2c5ba665ae7239fe3d4832
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 7
  • Odpowiedz
NaćpanaPantera: Jak twoim zdaniem miałaby wyglądać taka pułapka? Ktoś miałby całą dobę siedzieć i pilnować? Skąd by wiedział, że akurat przesyłka z narkotykami została odebrana? Powiadomienia chyba nie przychodzą do nadawców, a nawet jeśli to nie błyskawicznie. Ewentualnie InPost musiałby współpracować z policją. Ale i tak zawsze można iść odebrać paczkę ciemną nocą. Zluzuj majty, największy przypał możesz mieć jeśli będziesz nieostrożny przy zamawianiu.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Piszesz dane do odbioru na karteczce, telko czysty, jak cię jebną to ktoś ci dał karteczkę i pół stówy żebyś to ogarnął. Z drugiej strony w Polskim prawie nie występuje takie zjawisko jak doręczenie kontrolowane. Najbardziej skrajna akcja w tą stronę którą miałem to jak smutni przyszli o 05:00 do mnie na chatę i mieli w łapach paczuchę z ziołem adresowaną do mnie z NL. O tym się dowiedziałem
  • Odpowiedz