Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi #gdansk i #mazury #suwalki nie w-----a was to, że non stop w #telewizji pokazuje u was 5-7 st mniej niż na południu kraju, a realnie śr roczna jest tylko 2 st mniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro np zapowiadają w TV w Gdańsku +23 mimo że idzie jutro ocieplenie a dziś było min +25. I tak każdego dnia.
#pogoda #polska
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@text: Gdansk zawsze chłodniejszy latem niż Mazury. Na pewno temperatury macie wyższe ma południu, ale tez często p--------e powódź lub gradobicie.
  • Odpowiedz
@text: W-----a niemiłosiernie jak kłamią w tej pogodzie. Nie jeden to raz - na północy pizga złem i n------a deszczem. Patrzysz za okno, a blask jasnego nieba i gorącego słońca topi ci oczy
  • Odpowiedz
nie, bo kto lubi upały? ale wszystkei pogody podały, ze wtorek ma walić deszczem i być max 17 stopni. Bylo caly dzien sloneczko i 23 stopnie
  • Odpowiedz
@text: ja tam widzę 2 stopnie różnicy. To jest wbrew pozorom bardzo dużo bo chodzi o średnią z całego miesiąca. Poza tym nie mówimy o 30 latach tylko to co się dzieje ostatnio. Mam porównanie, wierz mi, w Gdańsku jest dużo zimniej. Tam praktycznie codziennie po 30 stopni, tutaj może kilka dni dochodziło do 28.
  • Odpowiedz
@majorponury:
+18 Gdańsk i +19 średnia dla Dolnego Śląska, co prawda centrum Wrocka ma więcej, ale to efekt wyspy miejskiej. Mniej masz na Kaszubach, ale tam dochodzi i do 300m npm.
  • Odpowiedz
@majorponury:
Nie kolego, to ty się przypatrz, Gdańsk leży na początku +18. To że tam w okolicy jest szybko +17 wynika z tego, że bardzo szybko od brzegu masz wysokości po +200m npm, co oznacza spadek tem o 1.2 st względem Gdańska. Coś jeszcze nieuku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz