Wpis z mikrobloga

#ladnepiosenkireligijne #muzykauwielbienia

Widząc te zdjęcia, odczuwam niewysłowioną radość, bo to jest scena, na którą nie mogłem się doczekać, więc nie mogę uwierzyć, że moja nadzieja się spełni, ale w głębi serca wiem, że to jest fakt, który Bóg chce osiągnąć. Piękno pełnego nadziei kraju nie jest już odległym marzeniem, ale prawdziwą obietnicą, zstępującą na świat. dzięki Bogu!

Proszę obejrzeć: Ładne piosenki religijne

Muzyka uwielbienia „Hymn Królestwa: Królestwo zstępuje na ziemię” Fragment 5: Nadzieja tysiącleci ostatecznie się ziściła

Rozbrzmiewa inspirujący hymn królestwa, który ogłasza wszem i wobec nadejście Boga pomiędzy ludzi! Nadeszło królestwo Boże! Wszyscy ludzie wiwatują, wszelkie stworzenie się raduje! Wszystko w niebiosach wypełnia się radością. Cóż to za zniewalające sceny rozradowania?
Pośród ludzi, którzy żyją w bólu i znieśli tysiące lat skażenia przez szatana, któż nie marzy, któż nie pragnie, by zjawił się Bóg? Ilu wierzących i tych, co podążają za Bogiem przez wieki, musiało w wyniku działań szatana znosić cierpienia, przeciwności losu, prześladowania i izolację? Kto nie ma nadziei, że królestwo Boże zjawi się niebawem? Posmakowawszy radości i smutków życia ludzkiego, któż nie pragnie, by prawda i sprawiedliwość zapanowały pośród ludzi?
Gdy nastanie królestwo Boże, dzień tak rozpaczliwie wyczekiwany przez wszelkie ludy i narody wreszcie nadejdzie! A wówczas, jakie sceny rozegrają się w niebie i na ziemi? Jakże piękne będzie życie w królestwie? W „Hymnie Królestwa: Królestwo zstępuje na ziemię” wysłuchane zostaną modlitwy tysiącleci!

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Więcej: Wartościowe filmy chrześcijańskie

Zapraszamy do słuchania CAG Hymnów na mojej platformie! Słuchając piosenek i wychwalając Boga, jeśli jesteś wzruszony i chcesz podzielić się swoimi uczuciami lub masz wątpliwości co do swojej wiary, możesz wyrazić swoją opinię poprzez Messenger. Poznajmy je i wspólnie omówimy!

Porozmawiaj z nami na WhatsApp
wojciechas - #Ładnepiosenkireligijne #Muzykauwielbienia

Widząc te zdjęcia, odczuwa...