Wpis z mikrobloga

#suunto 9 baro, potrzebuję kilku info przed ewentualnym zakupem, ma ktoś i pomoże?
czy dla wcześniej stworzonej na kompie/w appce trasy potem podczas rejestrowania aktywności można wygodnie:
1. sprawdzić profil wysokościowy (ile miało być podejść a ile już się podeszło)
2. sprawdzić ile zostało do celu według ustalonej trasy
3. sprawdzić ile zostało do celu według najkrótszej, nowo wyznaczanej trasy
4. czy żeby zobaczyć gdzie była planowana trasa i czy zeszło się ze szlaku trzeba mieć włączoną nawigację, czy można tylko zerknąć raz na jakiś czas na mapę z narysowaną trasą
#gory #trekking #smartwatch #bieganie
  • 7
@kabzior: Zastanów się 5x przed zakupem Suunto - ogólnie miałem Ambit3 Sport i hardware świetny, ale bardzo duży potencjał jeszcze był w tym zegarku, jednak software nie dawał rady.
Chociażby taka pierdoła że ilość kroków zliczała się w zegarku, ale nie eksportowała do apki xD
Jako zegarek GPS - spoko, jako smart zabawka z GPS to takie mocne 2/10
@Crock92: dzięki, faktycznie jak czytam porównania to jadą po suunto za bajzel z oprogramowaniem, ilością appek i problemami z synchronizacją
@yggdrasil: jak z wysokościomierzem? jak się ustawi auto korekcję na podstawie gps to daje radę?
a, i jeśli masz fenixa to te same pytania co w oryginalnym poście - podpowiesz coś? :)
@kabzior: Co do Fenix 6X Pro:
1. Tak
2. Tak
3. Nie wiem
4. Tak, jest mapa z trasą

Wysokościomierz w Suunto jest w miarę dokładny, Fenixa nie sprawdzałem w górach. Tylko, że ja miałem Suunto Spartan Sport Baro, ale soft i ficzery te same co w 9.