Wpis z mikrobloga

@Mietek_02: wg mnie to z tego co widzę u mnie na osiedlu to i tak i tak dzieci mają ze sobą kontakt i latają normalnie po dworze i mają w dupie wirusa (i dobrze) to czemu by mieli nie iść do szkoły? Chcecie mieć przyszłe pokolenia idiotow czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: tak jakby siedzenie w tej szkole cokolwiek dawało a cały wkład w rozwój i przyszłość mają rodzice i powiedzmy edukacja w liceum. Szkoły powinny zostać zamknięte jest okazja na rewolucję społeczna to się wykorzystuje.
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja: No tak, spodziewałem się że ktoś z tym wyskoczy, dodajmy jeszcze ze szkołą to budynek zamknięty i łatwiej się zarazić tam niż na dworze. Przecież te dzieciaki maja że sobą kontakt wszystkie, każdy każdego zna, jeżdżą autobusami, tramwajami, spotykają się, gdyby było tak jak mówi tv to kazdy by już był chory, a tak nie jest.. No tak chorzy bezobjawowo i te zniszczone płuca xD (narazie tego u siebie nie
  • Odpowiedz
@kingwing1: Nie jest marnowany ze względu na relacje społeczne i obcowanie z innymi ludźmi i jakieś obycie w towarzystwie, szkoła to nie tylko nauka. Człowiek w odosobnieniu dziczeje, my jesteśmy gatunkiem stadnym, a nie samotnikami (są wyjątki jak piwniczane wykopki)
  • Odpowiedz