Wpis z mikrobloga

@szyryfyry1: jest całkowicie marnowany przynajmniej w szkole podstawowej czyli teraz 8 lat (ale chodzi mi głównie o 6 lat), a socjalizacje masz na dworze/zajęciach pozalekcyjnych, a nie wśród małych socjopatycznych debili.
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: jakoś garncarzy też już nie ma. szkolnictwo zdalne na wczesnym etapie to przyszłość i budowanie relacji w świecie rzeczywistym PO SZKOLE a nie w szkole. Dzieci uczą się w domu a potem spotykają się z osobami które faktycznie chcą znać a nie z ludźmi z którymi kontakt urywa się w zasadzie na każdym etapie zmiany szkoły. Niech pierwszy rzuci kamieniem ktoś kto ma przyjaciół z klasy a nie z osiedla,
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Dzieci uczą się w domu, jasne xD pamiętam jak z wypiekami na twarzy po 8h w szkole siadlem do książek i namiętnie się uczyłem xD (wcale nie było tak, że jeblem plecakiem i lecialem na dwór pograć w piłkę xD).. To że dzieci się spotykają, nie tylko z tymi z którymi chcą to jest złe wg Ciebie? Obcowanie z inaczej myślącymi i zachowujacyni się ludźmi nie uczy nas niczego? (wykopki
  • Odpowiedz
@Mietek_02: ja stawiam, że nie będzie w ogóle szkoły w tym roku xd
@szyryfyry1: no to widzę niezłą bańka xd w miasteczkach czy na wsiach gdzie jest jedna czy dwie szkoły no to fakt każdy mieszka w obrębie 10 min od siebie, ale wystarczy większe miasto i przecież 90% z tych dzieciaków nie widziało się od marca na żywo, a każdy z nich miał kontakt z X innych osób i
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Wykopki ładnie dały się wrzucić pod buta przez władców. Przypominam wszystkim, że nakazy i zakazy wydaje człowiek który na tym wirusie zarobił grube miliony i powinien iść siedzieć, a nie wydawać rozkazy. Ta gówno choroba jest bardzo wygodna dla tych partaczy, więc będą podsycać panikę i bawić się liczbą wykonanych testów dopóki będzie im to na rękę i będą mogli jej używać do tłamszenia buntujących się jak górnicy czy nauczyciele.
  • Odpowiedz