Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki boje się, że wpadliśmy z moją różową... :( Stosunek był 25 lipca bez zabezpieczenia, nie doszedłem w niej a ona miała podobno niepłodne (mówiła, że 19 dzień cyklu, prowadzi kalendarzyk w apce na telefon). Ale teraz spóźnia się jej okres już 3 dzień, bardzo się stresujemy :( Niby często ma takie opóźnienia, ale żałuje, że nie miałem tej gumki tylko poszliśmy na całość a teraz strasznie to przeżywam. Nie jesteśmy gotowi na dzieci, mamy dopiero po 21 lat. W sobotę chcemy kupić test, ale serio nie wiem co zrobimy jak się okaże, że jednak będzie ciąża...

#zwiazki #seks #ciaza #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2a75b965ae7239fe3d4494
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 55
  • Odpowiedz
@Bujak: Są, ale wynik jest wiarygodny dopiero po kilknastu dniach od potencjalnego zapłodnienia - niech OP sobie sprawdzi, bo false-positive przyprawi go o zawał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania hehe, ja gdy zaciążyłam miałam owulację 18 dnia cyklu, podczas gdy każdego innego miesiąca był to zwykle 14-15 dzień, tak że te apki to się niezbyt nadają jako metoda planowania rodziny czy też wyliczania dni niepłodnych xD tym bardziej, że różowej się spóźniały okresy, to termin owulacji wyliczany przez apkę jest raczej mało wiarygodny. :P
Test możecie kupić już teraz, bo ewentualną druga kreska już się pojawi.
  • Odpowiedz
@Admiral16 nie ma czegoś takiego jak test fałszywie pozytywny, jest ciąża biochemiczna, gdzie jest zapłodniony zarodek, ale nie "przyczepi się" do macicy i zostanie usunięty. Prawidłowo wykonane testy nie pokażą Ci ciąży, której nie ma, najwyżej ciążę, która zostanie po prostu poroniona na wczesnym etapie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. 
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, 
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się 
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. 
Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz
Powiedz, że na się nie martwić i że ma wybór. Są zagraniczne organizacje które pomagają w tym. Np. Aborcyjny dream team.
  • Odpowiedz
HałaśliwaProgramistka: OPie sytuacja jest niestety taka, że skuteczność metody obliczeniowej jest jeszcze niższa niż metody obserwacyjno-termicznej. Pierwsza zakłada sztywność cyklu czyli, że owulacja zawsze przypada na 14 dzień cyklu, a plemniki żyją +/- 2-3 dni (są badania co potwierdzają żywotność pleminków nawet do 5-7 dni w drogach rodnych) i to są często te aplikacje. Druga metoda bierze pod uwagę cykle danej kobiety, zmiany charakteru śluzu szyjkowego i fluktuacje temperatury ciała, które
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zaoszczędziłeś na gumkach to teraz bedziesz bawił gówniaka :) Swoją drogą totalnie nie rozumiem takiego podejścia, prezerwatywy są tanie, pigółki wychodzą jeszcze taniej. Po co sie denerwować i przerywać zabawe w najlepszym momęcie.
  • Odpowiedz