Wpis z mikrobloga

@astri: hue hue działke ma możliwe że paczkomat będzie;P bardziej mnie dziwi, że wiedząc że jest aura deszczowa nie robił od razu "odejścia" by woda miała gdzie spływać. To teraz będzie koparkę drugi raz ściągał. Oj czuję że teraz to wyjdzie trochę ciekawych kwiatków, a to tylko "zero" do zrobienia
:D

a fanty słabe, jakiś śmietnik bo się nie chwalił;-)
  • Odpowiedz
@virusriddle: wcześniej mógł zlecić właścicielom aby sobie odwiercili, wykopali w 4-5 miejscach na 1,40 m dziury i zobaczyli czy woda po opadach podchodzi bo przecież padało w ostatnich tygodniach - ach ta organizacja pracy
  • Odpowiedz
@astri: nie rozumiem jednego, skoro Cie tak piecze dupa to czemu nabijasz mu wyswietlenia i go oglądasz? Tak z ciekawości pytam, no offence. Jak denerwował mnie hype na te patostreamy to czarnolista i nie oglądałem tego shitu.
  • Odpowiedz
@Zipperek: nie denerwuje się, piszę po prostu bo go oglądam od początku i widzę jaki z niego wyszedł mitoman, to oglądanie już z przyzwyczajenia, skoro blokuje komentarze to piszę tutaj, na szczęście sam nie jestem w moim podejściu do niego - tyle
  • Odpowiedz
@astri: @Zipperek: ale bez adblocka to się oglądać nie da. Próbowałem parę razy na telefonie to tych reklam ma nasrane aż boli. I owszem wyświetlenie się nabije ale też człowiek sobie uświadomi, że kiedyś było lepiej.
  • Odpowiedz
@astri: też oglądałem tego prostaka od początku. Ale przestałem już chyba z 1.5 roku temu, nie da się oglądać tego gówna- w kółko to samo, marketing robi, kocopoly, #!$%@? Ja usz developer ki i mitomant jak wspomniałeś, Egon się zrobił na maxa, według mnie zasługuje na swój tag tka samo cwany Janusz wkręcając ludzi w ten dom za 150tys niby niby..
  • Odpowiedz
@astri: dom w cenie mieszkania( ͡° ͜ʖ ͡°) działkę ogrodzić też trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe ilu płakało. Bo lykneko ten kit, marzenie o własnym domu. A najlepsze co za #!$%@? łeb, buduje kórnik bez garażu a potem jakby ktoś chciał to on garaż też ma projekt i DIY instruktaż też do kupienia haha.. A po #!$%@? budować dom z garażem w
  • Odpowiedz