Wpis z mikrobloga

05.08.2020

Dzień dobry. Cztery/pięć miesięcy minęło, od kiedy ostatni raz "oglądaliśmy" Ligę Europy. Ciekawe czy znalazł się ktoś, kto przez ten czas płacił Solorzowi 40 zł miesięcznie za Polsaty "Premium" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym zwróćmy uwagę na upadek polskiej piłki - jest sierpień, a polskich drużyn już nie ma w europejskich pucharach ;\ Niepodobna sytuacja do tej z ostatnich lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

LIGA EUROPY
Studio od 17:00 (Polsat Sport Premium 1)

18:55 Szachtar - Wolfsburg (Polsat Sport Premium 1) - pierwszy mecz 2:1
18:55 FK Kopenhaga - Istanbul Basaksehir (Polsat Sport Premium 2) - pierwszy mecz 0:1

21:00 Manchester United - LASK (Polsat Sport Premium 1) - pierwszy mecz 5:0
21:00 Inter Mediolan - Getafe (Polsat Sport Premium 2)

MLS
02:05 (śr/czw) Philadelphia Union - Portland Timbers (Polsat Sport Extra)

///MAGAZYNY///
22:00 Hejtpark (Kanał Sportowy)
22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)

///POZA FUTBOLEM///

KOLARSTWO
TOUR DE POLOGNE

13:30 1. etap /Chorzów - Katowice/ - start (TVP Sport)
14:30 1. etap /Chorzów - Katowice/ - (TVP Sport)
16:05 1. etap /Chorzów - Katowice/ - (TVP 1)
17:15 1. etap /Chorzów - Katowice/ - (Eurosport 1)

SNOOKER
MISTRZOSTWA ŚWIATA

14:00, 17:00, 20:00 - (Eurosport 1)
14:00, 20:00 - (Eurosport 2)

ŻUŻEL
MP PAR KLUBOWYCH

18:45 Zawody (nSport+)

NBA
20:30 Utah Jazz - Memphis Grizzlies (Canal+ Sport)
00:30 (śr/czw) LA Lakers - Oklahoma City Thunder (Canal+ Sport)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligaeuropy

Kto awansuje w Lidze Europy?

  • Inter 83.1% (260)
  • Getafe 16.9% (53)

Oddanych głosów: 313

  • 53
@Karlovsky:

Sam się zastanawiam. Wydaje mi się że tam gdzie pierwsze mecze się odbyły to będą brane pod uwagę, a w przypadku włoskich to sam nie wiem czy to nie będzie po prostu jeden decydujący mecz, skoro terminów brakuje
Ciekawe czy znalazł się ktoś, kto przez ten czas płacił Solorzowi 40 zł miesięcznie za Polsaty "Premium"


@aut91: wszyscy ci, którzy mają Ligę Mistrzów w pakiecie telewizyjnym w umowie na 2 lata i płacą 110-120 zł miesięcznie za full ofertę

Mnie ciekawi dlaczego cena na Ipli wynosi 360 zł do końca 31... sierpnia 2020
Mnie ciekawi dlaczego cena na Ipli wynosi 360 zł do końca 31... sierpnia 2020


@brednyk: bo to jest pakiet o którym pisałem wcześniej (i jednak przesunęli datę krańcową). To jest opłata za cały sezon i tyle samo wynosiła we wrześniu. Ot, taka zachęta aby kupić wcześniej a nie czekać do końca. Teraz to już lepiej zapłacić 40 zł/miesiąc jak ktoś nie wykupił na początku sezonu.

@brednyk: ipla to gówno


@
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: no tutaj zgoda. W c+ a wcześniej w playerze płacę 50 zł miesięcznie za całą gamę kanałów canal+ i eleven. Wszystkie najlepsze ligi, jakieś magazyny, skróty, powtórki i tak całą dobę. W ipli transmisja urywa się w trakcie pomeczowego studia ¯\_(ツ)_/¯ Z tym, że ja nie mam tv w ogóle i płacę za same streamingi bo tak mi po prostu wygodniej.