Wpis z mikrobloga

#offroad #4x4 #samochody #motoryzacja #zainteresowania
Prosiłbym uprzejmie o wykopywanie jeśli łaska 1 Rajdu Suv-ów Terenwizji ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.wykop.pl/link/5635849/1-rajd-suv-ow-terenwizji-100-zabawy/

Jeśli z kolei masz SUV-a (Duster to też Suv) i jesteś ze Śląska/Małopolski/Dolnego Śląska/Opolskiego to zapraszam na tag #mapy4x4 gdzie znajdziesz legalne miejsca do zabawy w off road ( ͡° ͜ʖ ͡°)
T.....o - #offroad #4x4 #samochody #motoryzacja #zainteresowania 
Prosiłbym uprzejmi...

źródło: comment_15965690030EnMKQ8QFut3dql0E6QsDt.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EndriuGolara: mój wóz nie kwalifikuje się do rajdu SUV-ów bo to terenówka już ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale jestem promotorem aktywnego rodzinnego wypoczynku i uważam że warto się pobawić poza drogą i zainteresować ludzi czymś co potrafi sprawić mega frajdę. Tworzę też w miarę na nie bieżąco mapy4x4 z legalnymi miejscami
  • Odpowiedz
@nama: Opisuję zawsze pod względem trudności w skali 1 do 10. Jeśli coś jest do skali 6.5 to możesz śmiało jechać jeśli masz łopatę. Jeśli coś jest na 5 to szosowe opony bez łopaty.
  • Odpowiedz
@StukilowaRurzowa: gdzie tam :) tył robiłem wstawki.vreszta była w miarę zdrowa. Oddałem bo się nadziałem na drewniany podkład kolejowy przy 30km/h zrobił dziurę w nadkolu i się wygięło mocowanie ramy to pod drzwiami. Więc stwierdziłem że od razu robię całość
  • Odpowiedz