Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niecały 1,5 msc temu zerwał ze mną facet po 3 latach związku (niestety emocje przez pisanie, 2 dni spin, zero rozmowy przez telefon, jego stany depresyjne). Niestety popełniałam błędy pisząc do niego co jakieś pare dni, co tylko mnie bolało, a nawet nie sprawiło, że miał trochę refleksji nad tym co się stało, bo ma mnie "w garści" i nawet nie poczuł zapewne tęsknoty, choć widzę, że jego życie się bardzo zmieniło.
W każdym razie cierpię mocno, choć wiem, że to wszystko się oddala, całe uczucie, to nadal jest ta pustka, ciężko jest mi sobie z tym poradzić. W zasadzie bardzo chcę, by zatęsknił i żebym ja się lepiej poczuła to kompletnie się odciąć. Nie piszcie mi o mostach, kwiatach, bo każdy przypadek jest inny (a ten jest bardzo charakterystyczny i niezbyt wynikał z woli nas 2, ale chcę oszczędzić pisania). Po prostu jakbym miała mieć jeszcze szansę, by mógł zatęsknić to radzicie się odciąć?
Dodam, że żyję normalnie, mam nowe zajęcia, dbam o siebie bardziej, mam kontakt z jednym facetem, coraz lepszy jednak to nie wyjdzie póki w mojej głowie jest ten były...

mi też było kiedyś łątwo mówić,ze do eks się nie wraca tak ps. ale teraz chcę wiedzieć, że zrobiłam wszystko (bez desperacji)

#zwiazki #rozstania
#niebieskipasek
#rozowypasek
#eks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f29a03e65ae7239fe3d435d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no główne pytanie to co się stało, że zerwał z tobą? Po drugie masz rację, że źle robisz. Na pewno nie zatęskni jak "ciągle cię ma" i się narzucasz. Nie wiem czy radzić odcinanie się, żeby jego uczucie wróciło jak powodu rozstania nie znam
  • Odpowiedz
Wiesz ja bym sobie dał rękę odciąć za jedną dziewczynę z którą byłem. Za bardzo się poświęciłem, zatraciłem siebie. Zerwała na początku czerwca. Miesiąc mnie mamiła mieszkając u innego i prując się jak stare prześcieradła... Nasza sprawa też bardzo charakterystyczna. Mieszkaliśmy w Niemczech. Niecały miesiąc po tym jak się uwolniłem od tej toskycznej relacji dowiedziałem się od niej, że jest z nim w ciąży. Po 2 latach razem nawet 2 miesięcy nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po 1 jeżeli nadal myślisz o byłym nie powinnaś wchodzić w jakieś "głębsze" relacje z kimś innym, to po prostu nie jest fair w stosunku co do drugiej osoby. Piszesz, że jego życie bardzo się zmieniło, jeżeli na lepsze po waszym rozstaniu to może warto zastanowić się co na to konkretnie wpłynęło. Nie sprawiaj sobie samej bólu pisząc do niego, to może być trudne z uwagi na to, że jest/była
  • Odpowiedz