Wpis z mikrobloga

@nowik: Bardzo dobrze :) Dużo piszę na FB czy na innych społecznościówkach, piszę też teksty do pracy i jest naprawdę super. Generalnie mechanik z niskim skokiem, to jest coś o czym marzyłam, bo na tych wysokich zawsze pisało się słabo. Mają przyjemny klik, mimo, że mechanik, to nie jest zbyt głośna też, mój chłopak wiecznie narzekał, że waliłam w te klawisze i głośno było, a teraz się nie skarży więc coś
@kumkaaa: dziękuję bardzo za informacje! :) To mam tylko jeszcze jedno pytanie - dlaczego kupiłaś akurat tą? Sprawdzałaś inne czy tak w ciemno? A jeżeli sprawdzałaś to gdzie? Bo w żadnym sklepie stacjonarnie ich chyba nie ma :/ :/
@nowik: miałam okazję kiedyś pracować z Logitechem i że tak powiem pomacać różne modele :) Wzięłam tą właśnie ze względu na to że to mechanik + niski skok. Nie kojarzę innej klawiatury mechanicznej z niskim skokiem. Poza tym mam też myszkę i słuchawki od Logi więc w sumie można powiedzieć, że jestem trochę fanboyem :P No i po zakupie G Pro Wireless generalnie przekonałam się, że sprzet do grania bez kabli
@Voyager-1: sorry, powiadomienia działają tu kijowo jak wiesz :< Co do klawiatury to niestety nie kupiłem ostatecznie bo było słabo z dostępnością w sklepie i odpuściłem temat... W każdym razie jak wrócę do tematu zakupu to kupię sprężynującą :)