Wpis z mikrobloga

@rzep: niestety Polska (ale też Rumunia) mają bardzo słabe struktury państwowe, prawo interpretuje się tu różnie, jest nieprecyzyjne, poszanowanie dla prawa w Polsce obecnie nie istnieje. Taka jest mentalność ludzi.
W UK np prawo jest święte, moja rodzona siostra wielokrotnie przekonała się, że nawet jak rezultat jest niekorzystny dla władz UK a korzystny dla niej to rząd dotrzymuje słowa i szanuje prawo które sam uchwalił. W Polsce decyzje są na
  • Odpowiedz
Mnie nie dziwi fakt, że łykacie wszystko jak pelikany. Skończcie z polityką, zacznijcie się jednoczyć w społeczeństwie.

Czy to przypadek, że na wykopie jest wysyp politycznych botów?
  • Odpowiedz
@el_loco_crooliko: Sporo. Razem z Bulgarami stanowia brakujace ogniwo w lancuchu Darwina. Tak, wiem ze przewaznie to Romowie ale syf i dziadostwo jakie odwalaja jest nieporownywalny z tym co potrafia Polacy zrobic.
Pijanstwo, burdy, kradzieze, brak uszanowania ciszy nocnej, grzebanie po smietnikach, p------------e w pracy itp.
Nie mieszkam w Polsce ale w Europie Zachodniej i mam z nimi o wiele wiekszy kontakt niz mieszkajac w Polsce. W dodatku ta ich mentalnosc
  • Odpowiedz
Ciekawostka


@rzep: Tak właśnie należy to traktować, bo to są raczej brednie.
Polacy w sprawie imigracji bardziej wierzą UE niż własnemu rządowi. Coś nie sądzę.
I ciekawe w jaki sposób ktoś bardziej wierzy UE w zakresie służy zdrowia skoro UE się tym nie zajmuje. Podobnie jest w kwestiach np. wojskowych, też ludzie bardziej wierzą UE która nie ma własnej armii ani zobowiązań obronnych niż rządowi.
  • Odpowiedz