Wpis z mikrobloga

Przeglądając wpis któregoś mirka który mnie zainspirował zaczynam challenge diablo 2 którym zamierzam przejść każdy poziom trudności każdą postacią na HC. Zamierzam najpierw każdą z postaci przejść normal a później wiadomo w górę ;) Będę co jakiś czas wrzucał zdjęcie statystyk, ekwipunku i moje przemyślenia nie grałem parę dobrych lat więc może wyjść różnie. To co zacząłem druidem i mam już 3 lvl i pierwsze zadanie u akary zrobione. Plan na druida to wilkołaczek ale zapewne na piekle będę się zastanawiał nad inną koncepcją.

* Oczywiście gram bez PLUGY i innych dodatków by jak najbardziej sobie utrudnić i na najnowszym patchu
#diablo2 #diablo
D.....e - Przeglądając wpis któregoś mirka który mnie zainspirował zaczynam challenge...

źródło: comment_1596539124P8EUEwnoYgIFkhaBYNB0tA.jpg

Pobierz
  • 33
Oczywiście gram bez PLUGY i innych dodatków by jak najbardziej sobie utrudnić i na najnowszym patchu


@DavidBlue: no to albo jak najbardziej utrudnić albo na najnowszym patchu
@programista1992: Wiesz grałem kiedyś sporo na cbn i tam już się tymi słowami runicznymi znudziłem. Ale wiem że to spore ułatwienie i polepsza też jakość gry danej postaci ale chcę spróbować w ten sposób ;) Dzięki za dobre słowa :D

@dat_BOI420: Dzięki!

@m4rciniak: Heh myślę że screeny postaci statystyk, umiejętności itp będą wystarczające zobaczymy jak na tym HC mi pójdzie bo nie grałem naprawdę dobrych lat :D
@Voyo: To tez mega build aczkolwiek smiter z drakulami lub wygnaniem lub jednym i drugim + max szybkosc ataku dla smite'a i po rzuceniu wyssania zycia smiter jest niepokonany gdyz jak obaj wiemy smite zawsze trafia