Wpis z mikrobloga

Zdanie "chrześcijanin ma obowiązek domagać się kamienowania homosiów" dokładnie to oznacza i żadne fikoły tu nie pomogą.


@memento_mori: ale jakie chcesz tu fikoły wstawiać?
Święte książki wymienionych religii (Judaizmu, Chrześcijaństwa i Islamu) mówią dosyć wyraźnie jaka jest kara za homoseksualizm. Jedyne w czym się Korwin piernicznął to metoda bo w islamie nie kamienoawnie a zrzucanie z (wysokich) klifów jest sugerowane.
Postępowy Islam zaadaptował do tego wysokie budynki.
@Fearaneruial: Typie, żaden hierarcha Kościoła Katolickiego nie postuluje mordów na homoseksualistach. Ba, każdy hierarcha tego Kościoła powie Ci, że taki uczynek to grzech śmiertelny, przestępstwo przeciwko Bogu. A co jest zapisane w jakichś książkach mnie nie interesuje, bo tam jest dużo różnych głupot i gdyby wspomniani hierarchowie nagle zaczęli je stosować, to skończyliby w więzieniu a ich religia zostałaby zdelegalizowana (przynajmniej w cywilizowanej części świata, niekoniecznie w Polsce).
A co jest zapisane w jakichś książkach mnie nie interesuje


@memento_mori: ja bym radził się jednak zainteresować bo wyznawcy lubią wyciągać różne dziwne zapisy jak im akurat pasuje

to skończyliby w więzieniu a ich religia zostałaby zdelegalizowana


chyba że zdobyli by 50% głosów to wtedy mogło by być na odwrót
demokracja zmieszana z religijnym ogłupieniem już nie raz pokazała że potrafi być połączeniem wybuchowym
@memento_mori: zobaczymy ile to co nazywamy "cywilizacją" przetrwa poważniejszy kryzys

Holokaust Żydów, Cyganów czy Bośniaków zdarzył się w całkiem cywilizowanej części świata. Wystarczyło zabrać ludziom bezpieczeństwo a potem wskazać wroga który akurat czytał inne (nie interesujące Ciebie) książki niż "My"
No tak, nie czytam Biblii więc jestem jak hitlerowiec.


@memento_mori: wytłumacz mi
naprawdę mi wytłumacz, bo nie łapię
jakim cudem tak zrozumiałeś to co napisałem

którą ścieżką podążyła twoja logika e uznałeś że przyrównuję CIEBIE do Hitlerowców?

nie wiem, w punktach mi rozpisz, strzałki narysuj bo absolutnie co innego miałem na myśli i chcę wiedzieć gdzie w moim przekazie popełniłem błąd