Wpis z mikrobloga

#ryanair #zwrot #koronawirus
Czy po złożeniu wniosku o zwrot pieniędzy w Ryanair (lot został odwołany pod koniec maja, miałem lecieć na początku lipca) powinienem dostać jakieś potwierdzenie email, że ubiegam się o zwrot i jestem w kolejce?
Niczego takiego nie dostałem, a z racji tego, że pieniądze jeszcze nie wróciły, zaczynam się zastanawiać czy mój wniosek w ogóle do nich dotarł...
Czekać cierpliwie? Złożyłem też wniosek o chargeback.
  • 6
@rozpat: Czekaj cierpliwie. Też nie dostałem żadnego potwierdzenia. Mój wniosek czeka już od początku kwietnia (maile zacząłem dostawać po ok miesiącu)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozpat: Ryanair daje zamiast pieniędzy talon na #!$%@? i balon, niby rok po przyznaniu bona oddadzą hajs ale cholera ich wie. A żadnego potwierdzenia nie wysyłają, ja na lot odwołany w kwietniu dostałem bon jakoś w czerwcu - wszystko u nich działa strasznie wolno.
Pani na chacie (udało mi sie do nich dobić o 7 rano) oznajmiła, że otrzymałem voucher (żadnego vouchera na oczy nie widziałem...). Anulowałem voucher, ale nie wiem ile będę czekał na zwrot pieniędzy.

Jak ktoś jest w tej samej sytuacji to radzę napisać na chacie, bo wciskają voucher, z którego za 3 miesiace nie będziecie mogli zrezygnować
@Cebulaczon10: Dzisiaj rozmawiałem z kolegą, któremu anulowali czerwcowy lot do Włoch. Kasę dostał tydzień temu. Ja ze znajomymi miałem lecieć na Majorkę w kwietniu i na razie z 6 osób tylko jedna otrzymała zwrot na konto. Także coś tam się rusza ale nie wiem w jakiej kolejności rozpatrują oni wnioski.