Wpis z mikrobloga

Ech, znowu się upiłem. Oglądam Misje Futbol z lat poprzednich, to były czasy. Zadajmy sobie pytanie czy wykop i ogólnie komentarze na youtube zniszczyły Misji Futbol?

Najpierw Michał Pol. Odpadł niby przez konflikt interesów, ale i tak większość komentarzy była przeciwko niemu, chociaż to on ten program wymyślił. Ola pytong ten facet co ,,bardzo fajne pytania zadaje", ale nie pamiętam jak się nazywa. Teraz nie pamiętam bo pijany jestem, ale wcześniej pamiętałem i się irytowałem. Według mnie te żarciki z tego jego upodobania do cytowania tych samych osób były zdrowym odruchem, to dawało temu programowi jakiś wyraz. Ale nie uważam od razu żeby Pola trzeba było się pozbyć.

Dalej Szpakowski. Komentator legenda, środy z LM, fifa, reprezentacja, te wszystkie porażki, sukcesy wiecie o co chodzi. Ja go traktowałem jak osobę starszą którą darzę sympatią. Tzn. nie wiem czy to znacie z autopsji, ale jak macie kogoś starszego w rodzinie i rozmowa schodzi na pewien tor to ta osoba rozpoczyna perorować tak samo jak perorowała tysiąc razy na ten sam temat, ale się uśmiechacie, a po pewnym czasie te wywody traktujecie jak coś stałego i jak będzie taki czas jak ta osoba tego wywodu nie zacznie to czujecie się nieswojo. To jego dopowiadanie też miało jakiś swój urok. Ale nie, trzeba go wymienić na kogoś lepszego, bo bayern i nauka kloppa.

A najbardziej mnie dziwi wasz zachwyt nad Kotleszką. Tzn fajny chłopak, fajny program o ligach egzotycznych. Ale w Misji Futbol? Jakimi on oczywistościami sypał z rękawa, albo tezami ala Hajto ,,on to był kapitanem tzn że dobry piłkarz", albo coś w stylu że Juve nie musi kupować Milika, bo se przeczekają i go wezmą za darmo. Bo Juventus to przeczeka rok bez napastnika, żeby Milika ustrzelić, ech, albo już nie pamiętam o kim to mówił, ale że jak ten piłkarz w środku pola gra tzn że nie bedzie musiał biegać dużo bo będzie się zastawiał. Albo próbował przekonywać że Immobile to był pokrzywdzony w BVB, ja wtedy te mecze oglądłem i jeżeli Kotleszka ma racje to Immobile nieźle blefował. O! albo że nikt nie chodził na mecze na Vadisa, albo na Ljuboje, nie no zupełnie nie. Co to w ogóle za piłkarze.

#kanalsportowy #misjafutbol #borek
  • 2
@ylacTendoman554: Jeżeli ty słuchając jakiegokolwiek dziennikarza sportowego słyszysz cokolwiek więcej niz banały i oczywistości to ci szczerze zazdroszczę. Wszyscy pierdoła banały, bo o czym tu się rozwodzić, to jest sport, można albo mówić banały o tym co jest albo przytaczać banały o tym co było. Można męczyć słuchacza statystykami które nikogo nie interesują, można się popisywać anegdotkami z kim to się w padla nie grało albo na dziwki nie chodziło. Wszystko
@ylacTendoman554: @Doomer:
Wydaje mi się, że MF jest z założenia takim formatem. Odpowiednikiem "muzyki dla wind". Lekko i przyjemnie w poniedziałek do kawki i tyle. I kolega @Doomer ma rację - trudno rozmawiając o piłce nie gadać banałów - to jest prosty sport i każdy zainteresowany widzi to samo, to co "ekspert".

Ogląda się dobrze, aczkolwiek z Polem było lepiej. Co by nie mówić to ma dobry flow, dobrze ogarnia