Wpis z mikrobloga

Jak smakują wysokoprocentowe napoje alkoholowe? Pytam bo w sumie jestem dawno po 18, ale w połączeniu z lekami które biorę mogłyby mnie zabić więc nigdy w sumie nie piłem
  • 13
@dami423
@robertK w sensie byłem może raz pijany (tzn słyszałem szum w głowie kiedy na weselu u kogoś tam napiłem się szampana jak miałem 14 lat i nic poza tym). Jaki jest ten poziom #!$%@? się i czemu ludzie mówią że "o whisky/rum/wódka". Piję czasem wino piwo czy szampana na różne okazje ale to w bardzo małych ilościach
@Absydion: Szybciej stajesz sie pijany niz po mniej procentowym trunku a mowia o wóda bo sie ciesza ze bedzie impreza.Jak np popijesz piwem to potem bedziesz rzygal,nawet samej wódki jak za duzo wypijesz to mozesz rzygac.Mieszanie roznego rodzaju trunkow zwiekszy kaca i szanse na rzyganie.Samo rzyganie nie jest az tak nieprzyjemne jak np w przypadku choroby,a kac schodzi z godziny na godzine czujesz sie coraz lepiej.W piciu alkoholu glownie chodzi o
@robertK rozumiem, dziękuję. Czyli ogólnie chodzi bardziej o towarzystwo niż o alkohol. A o co chodzi z tym "gadasz trochę inaczej"? Chodzi o pijacki bełkot? Osoba pijana to odczuwa?

@sukion-goldberg-iii brałem różne leki ale ogólnie mogę powiedzieć że kwas walproinowy tak działa bo może spowodować SUDEP. Tak samo jak zaprzestanie brania leków albo po prostu pech
@Absydion: Tak.Ogolnie gadasz inaczej ale myslisz prawie tak samo jak normalnie.Moze dosc do sytuacji utraty przytomnosci.To jest tak ze po prostu bardzo chce ci sie spac i zasypiasz tam gdzie jestes.Zaleta jest to ze mozesz sam nawet przestac sie ograniczac i gadasz do jakiejs dziewczyny jakies mile rzeczy ktorych normalnie bys nie powiedzial i ktore by na trzezwo wygladaly cringowo ale po pijaku mozna.Nie wiem jak to jest ze ktos mowi
@Absydion: Ja przestałem pić 2 lata temu po #!$%@? kacu, przy którym rzyganie od 6 do 17 non stop nie było w ale przyjemniejsze jak te podczas choroby. Praktycznie w 70% przypadków nic nie pamiętałem. Teraz jak wypije nawet pół piwa to mam rewolucję w brzuchu. Całe szczęście to ścierwo odrzuciło mnie same od siebie. I wcale nie myślisz podobnie, myślisz tak jakby ci odjęło pół IQ i tak się też
@robertK: Ja miałem w 18 urodziny sytuacje w ktorą do dzisiaj nie potrafię uwierzyć.
Zarzuciłem 2.5mg lorazepamu(benzo) I pozniej piłem aż nagle obudziłem sie rano w swoim łóżku. Nie pamiętam KOMPLETNIE nic od momentu urwania filmu więc wychodzi na to że straciłem swiadomość + rzygałem w tym czasie o czym sie dowiedziałem z opowiesci