Wpis z mikrobloga

Mirki czy ja jestem impotentem czy jakoś inaczej zepsuty? Poznałem dziewczynę, świetna osoba, dogadujemy się mega. Ale niestety jeszcze nigdy nie uprawiała ani nie chce jeszcze uprawiać seksu. Rozumiem to, nie naciskam w żaden sposób, będzie gotowa to będzie. Mamy za to inne "zabawy". Na początku bardzo namiętnie się całujemy potem ona bez ceregieli na mnie wskakuje i jeździ kroczem po moim benku. Oczywiście wszystko w ubraniach. I o ile na początku to może nawet było fajne, mimo że nie czuje nic tak na prawdę, tak teraz zwyczajnie mnie to ani trochę nie "bawi". Samo całowanie jest spoko, wtedy boner.exe motzno ale gdy tylko na mnie wejdzie to to podniecenie jakoś mija (mimo że fizycznie mnie baaardzo podnieca). Usłyszałem że powinienem zainwestować w tabletki na erekcję, podczas gdy z nią nie mam żadnych problemów, często wystarczy że się na mnie położy i już stoi. Czy to ze mną jest coś nie tak czy po prostu to zwykła rutyna i to normalne że nie czerpię już z tego żadnej satysfakcji.
#seks #zwiazki #pytaniedoeksperta
  • 7
@silnikAtrakcyjny: na poczatku intymnych zabaw mozesz miec dziwne zachowania byka na dole, bo nie jest przyzwyczajony do nich i moze dostac szoku. A odnosnie jezdzenia kroczem to - moze za mocno Ci go gniecie, moze lezysz i nic nie robisz zamiast ja dotykac przez co tracisz ta poczatkowa faze jak wasze ciala zaczynaja sie dotykac? A moze bys chcial by sie nim zajela, a ona na Ciebie wskakuje i niby jest
@Champois: no wreszcie jakaś odpowiedź na poziomie. Generalnie pies jest pogrzebany tu że...ona nie daje mi się dotykać prawie wcale. Jedynie brzuch, uda, pośladki, dopiero od niedawna pozwoliła na piersi, o kroczu mogę zapomnieć. No i właśnie druga sprawa że przez ubrania ja na prawdę nie odczuwam nic żadnej przyjemności, to jest fajny pomysł na grę wstępną ale no ciężko mi to traktować jako "danie główne"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@silnikAtrakcyjny: Mam podobnie ,nie wkręcaj sobie jakichś problemów, bo się będziesz tylko niepotrzebnie stresować i wtedy rzeczywiście ze względów psychicznych może się pojawić problem z erekcją. Ja np przy takich zabawach nigdy nie byłem specjalnie podniecony, ale gdy byliśmy w samej bieliźnie, albo już nago to od razu stawał ;)