Wpis z mikrobloga

@NamietnyDzwigowy: Ja rozumiem jeszcze, gdybyśmy mieszkali w USA, facet zarabia 2 miliony zielonych rocznie i ma parę domów na wynajem, a dziewczyna jest fryzjerką. Wtedy taka intercyza ma sens.

Ale w Polsce, gdzie mało kto ma nawet własne mieszkanie? Po co ta intercyza, poza p0laczkowym "zarabiam o 500 zeta więcej niż moja dziewczyna, więc muszę jej dać odczuć, że to jestem kozakiem"? No serio, też bym się nie zgodziła na
  • Odpowiedz
@Mollina: jaką furtke? po prostu jesteś rozumnym człowiekiem i nie żyjesz w bańce.
Jak kupujesz dom, to też go ubezpieczasz, bo może coś się stać, prawda? I to nie znaczy, że zakładasz, że ci się spali, tylko wypadki się zdarzają i statystyka jasno to pokazuje.
Nikt nie mówi, że w momencie ślubu ktoś kogoś oszukuje, ale emocje to emocje i tak samo jak nie masz wpływu na to, że się
  • Odpowiedz
@Mollina:

no jeśli z wejścia robisz furtkę na rozstanie, to raczej słabe to wyznanie miłości, nieważne jak pragmatyczny jesteś.


50% małżeństw kończy się rozwodem(60% w przypadku ludzi mieszkających w mieście) Do tego, ta średnia jest zawyżona przez starsze pokolenie. W przypadku ludzi biorących ślub obecnie prawdopodobieństwo może wynosić nawet od 60 do 70%. Więc brak intercyzy to nie jest brak pragmatyzmu, lecz zwykła głupota, ponieważ nie da się przewidzieć jak
  • Odpowiedz
  • 12
@NamietnyDzwigowy faceci podchodzą do sprawy logicznie, a kobiety emocjonalne, musisz to zrozumieć. W jej głowie pojawiają się myśli - po co on w ogóle wyobraża sobie nasz rozwód? Z jednej strony to rozumiem, bo bez sensu wchodzić w związek, którego nie jest się 100% pewnym, są jakieś braki w zaufaniu, z drugiej strony masz rację, bo to zwyczajne zabezpieczenie, o niczym nie świadczy, a faceci podchodzą do sprawy po prostu rozsądnie,
  • Odpowiedz
@NamietnyDzwigowy: Wazektomia w wieku 18 lat powinna być finansowana przez rodziców a nie #!$%@? samochodzik pierwszy, żeby jeszcze większe prawdopodobieństwo karyny zalania było. A jak się chce dziecko to się robi zabieg odwracający. Ja nie wiem jak można ruchać panny z naładowana amunicja, albo wchodzić w małżeństwa i poważne związki z naładowana lufą nie chcąc być ojcem XD Przecież to od ciebie w 100% zależy.

NIE CHCESZ - NIE MASZ
BABA NIE CHCE NIE MA
TY CHCESZ, BABA NIE CHCE - NIE MA
TY NIE CHCESZ, BABA CHCE
  • Odpowiedz
wyjaśnij, że intercyza to jest po prostu zabezpieczenie także dla partnerki, laski nie wiedzą o tym często.


@PiersiowkaPelnaZiol: 99% nie wnosi nic do związku oprócz cipy dlatego tak ich to parzy. Ich nie interesuje zabezpieczanie bo nie mają czego, one się żenią po to żeby się "dorobić"
  • Odpowiedz