Wpis z mikrobloga

O wykopki mam pytanie , bo tu mnóstwo specjalistów, A o tej dziedzinie nie mam zielonego pojęcia. Jak przewozić rower autem ? I czy takie uchwyty na dach czy na hak są drogie ?
Czy ktoś ma doświadczenie w tych sprawach I może pomóc/doradzić? (Haka nie mam więc musiałbym sobie pewnie jakoś to też dokupić? )
#rower
  • 15
@Czessplejer: Hak można sobie tak zwyczajnie zamontować. Można nawet to zrobić samemu jak się ma czas, chęć i zdolności. Alternatywnie dajesz auto do serwisu który się zajmuje montażem, uzgadniasz z nim jaki hak itd. (pewnie między 800-2000 w zależności od różnych czynników). Potem jedziesz na przegląd haka w Stacji Kontroli Pojazdów (ze 30 zł pewnie) i jak wszystko będzie git, to dostajesz zaświadczenie a z nim idziesz do wydziału komunikacji żeby
@Czessplejer: jak nie potrzebujesz tylnej kanapy, to rower powinien ze spokojem wejść ze ściągniętym tylnym kołem. Dość regularnie przewożę dwa rowery w środku auta mniejszego niż Civic i bagaże też się mieszczą, choć wymaga to odrobinę logistyki.