Wpis z mikrobloga

@Gordoniasty: Hej kociarze, ktorzy sie oburzacie na dzwonek ze kot nie moze polowac.
I bardzo #!$%@? dobrze ze nie moze. Koty sa szkodnikami w ogrodach bo zabijaja ptaki, zwlaszcza mlode ktore ledwie opuscily gniazdo i jeszcze nie umieja dobrze latac. Kot nie jest naturalnym drapieznikiem jak kuna czy krogulec. Zostal sztucznie introdukowany przez czlowieka i zaburza naturalna rownowage.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bielecki: a wiesz co, nie chce mi się, tak zwyczajnie po ludzku nie chce mi się z Tobą szarpać XD
Widziałeś kiedyś kota przed i po założeniu dzwoneczka? Tu naprawdę nie trzeba tytułów naukowych żeby widzieć zmianę zachowania tego kota.
Próbujesz na siłę udowodnić że masz rację, a nie masz... przekieruj może tę energie na coś bardziej produktywnego, szkoda życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@system_failure: faktycznie, to taki dziwny i niespotykany zwyczaj, że człowiek dba o komfort psychiczny i fizyczny stworzenia którego opieki się podjął
W celu ochrony ptactwa i innych małych zwierząt należy kota trzymać w domu, dla bezpieczeństwa jego samego jak i otoczenia, dzwonek to rozwiązanie dla opiekunów nieświadomych lub nieodpowiedzialnych, wybierz sobie.
  • Odpowiedz
Widziałeś kiedyś kota przed i po założeniu dzwoneczka? Tu naprawdę nie trzeba tytułów naukowych żeby widzieć zmianę zachowania tego kota.


@Sniezkaberka: ja #!$%@?, chłopski rozum xD a widziałaś kota przed i po zawiezieniu go do weta? Taki szczęśliwy był, a tu nagle jakiś transporter, samochód, gabinet, obcy człowiek, igły, pobrania krwi, zastrzyki... a jednak się go wozi. Równie absurdalny przykład. Oczywiście w dupie masz badania naukowe, fakt że koty to drapieżniki, obchodzi Cię tylko "zmiana zachowania kota".

I tak, widziałem zmianę zachowania kota przed i po założeniu dzwoneczka, bo moja mama wypuszcza koty. I jakoś najpierw był zaciekawiony, a potem olał to kompletnie. Więc nie wiem jakiej zmiany miałem oczekiwać? Napisałem wcześniej, że to kwestia indywidualna, że jedne znoszą to lepiej, inne gorzej (nawet dałem link do wypowiedzi kolesia, że jego kot miał dzwonek od małego i nie chce, żeby mu go
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki: co Ty pleciesz, wizyta u weterynarza jest koniecznością w celu ochrony zdrowia i życia zwierzęcia, dzwonek głupia fanaberią bezmyślnego człowieka ( _)
już Ci pisałam że nie chce mi się i nie będę nikogo przekonywać że białe jest białe, wiesz co...
PSIIIIIIK!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki: Czemu podajesz źródła, które opisują tylko jeden aspekt danego problemu? W taki sposób nie buduje się dyskusji, bo wtedy twoja opinia jest stronnicza. Jakbyś chciał napisać w ten sposób pracę pisemną na studiach albo do jakiegoś magazynu naukowego to by ci wyśmiali. Tym bardziej, że na samym początku pojawiły się u ciebie przykłady anegdotyczne, co w ogóle jest strasznie kulawe. Śmiejesz się z innych o wysrywy nie poparte żadnymi
  • Odpowiedz
@Sniezkaberka: to piękna i inteligentna wypowiedź. Na miarę umysłu wypranego zwierzętami, tak jak są ludzie mający umysły wyprane dziećmi. Oczywiście żadnych badań nie poszukasz, bo po co. "PSIK" i po sprawie, dyskusja wygrana xD

A dzwonek "jest koniecznością w celu ochrony zdrowia i życia zwierzęcia" dzikiego w przypadku kotów wychodzących

@romek898: ja przynajmniej podałem źródła, na których opieram swoją wiedzę, a nie randomowa strona, w której ktoś sobie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki: o mój umysł możesz być spokojny, a jak sam masz wyprany zwierzętami i dziećmi to już twój problem, mnie w to nie mieszaj

Jak mam podawać takie gówno źródła jak Ty to wolę nie podawać żadnych i się nie ośmieszać, kompletnie nie rozumiem twojej "dumy" z jego wyszukania XD

Ponad to ja się o nic nie kłóciłam, nie mam w zwyczaju, i nie o utratę słuchu się rozchodziło w
  • Odpowiedz
Jak mam podawać takie gówno źródła jak Ty to wolę nie podawać żadnych i się nie ośmieszać


@Sniezkaberka: XDDDDDDDD Nature, wiarygodne naukowe czasopismo to gównoźródło, ale sama podajesz z jakiegoś zooart xD żałosne. Z chęcią przyjmuję Twoje #czarnolisto i zapraszam na moje.
  • Odpowiedz