Wpis z mikrobloga

@vinca tak, a o co chodzi? Dlaczego 25 letni prawiczek jest szkalowany a 25 letnia dziewica wywyższana? Bo ten 1 miał sobie kogoś znaleźć, nie znalazl czyli jest pierdoła, ta druga miała czekać na tego jedynego i widocznie go nie spotkała i dalej czeka. Dlatego prawiczki są wyzywani a dziewice szanowane, i w drugą stronę ruchacze szanowane a latawice wyzywane. Chyba że się nie zgadzasz to sprobuj że mną pogadać i mi
rozwiązła laska szkalowana


@Lucider5: ciekawe są te teorie, bo z moich obserwacji to najwięcej do powiedzenia o rozwiązłych kobietach mają...inne kobiety. Wątpię by jakiś mężczyzna chciał się z taką wiązać, ale nie spotkałem się z obrażaniem.
@Lucider5: Napisałeś prawdę której sporo różowych nie jest w stanie zaakceptować. Bo przecież rozumienie tego jak działa mechanika relacji damsko-męskich to domena tych których żadna nie chce przez ich charakter, a metafora klucza i zamka to już wgl. tylko dla inceli. Za każdym razem cofają mi licznik do zera, co ja, passat z Niemiec ?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DildoShwaggins: Przeczytaj na początek "Wojny plemników". Potem gdzieś na #blackpill znajdziesz zebrane badania. No i powodzenia w drodze przez króliczą norę.
No i rada ode mnie, nie uznaj się na starcie za przegrywa. Tych prawdziwych, genetycznych przegrywów jest niewiele, a blackpill to fatalizm tylko dla tych co źle go pojmują
@DildoShwaggins: Żeby zrozumieć naturę kobiet i relacji damsko-męskich czasem lepiej nie być przegrywem. Sam jestem przegrywem tylko jeśli kategorią jest "posiadanie dziewczyny teraz, właśnie w tym momencie". Wygryw uznaję tylko jeśli chodzi o całe życie, kobiety to tylko dodatek do wygrywu
@Krotniczka: @DildoShwaggins: @vinca: @vympayer: @DuzyKot: Widzę że co poniektórzy z was poś#!$%@? tu sobie urządzają, ale @Lucider5 ma rację, nawet jeśli przedstawił problem powiedzmy trochę nazbyt ekspresyjnie.
Krótko mówiąc problemem mężczyzn (w kontekście wymienionych tagów) polega na sposobie w jaki społeczeństwo definiuje wartość mężczyzny - przez pryzmat powodzenia w relacjach damsko-męskich. Przy bieżącej sytuacji demograficznej i społeczno-ekonomicznej oznacza to że kilka, jeśli nie kilkanaście procent mężczyzn (tych